Niezależna firma badawcza ogłasza VML liderem wśród agencji wiodących

Niezależna firma badawcza ogłasza VML liderem wśród agencji wiodących

Opublikowany

Agencja VML została liderem w raporcie „The Forrester Wave™: Lead Agencies, Q4 2016”. VML, globalna agencja marketingowa mająca 28 oddziałów na sześciu kontynentach, znalazła się wśród wybranych agencji zaproszonych przez firmę badawczą do udziału w ocenie. VML przyznano najwyższą notę spośród wszystkich uczestników w kategorii strategia przywództwa (leadership strategy). Drugie miejsce agencja VML zajęła w kategoriach: bieżąca oferta i strategia oraz kultura korporacyjna.

Niezależny raport, sporządzony i opublikowany przez firmę Forrester Research, Inc., określił osiem agencji w grupie wiodących na rynku i przeanalizował ich ofertę. Forrester zwraca uwagę, że „...[M]arki poszukują nietradycyjnych partnerów jako [agencji] wiodących. Agencje o cyfrowych korzeniach korzystają z tej okazji i sprawdzają się jako najlepsze i najodpowiedniejsze do prowadzenia kampanii klientów w epoce postcyfrowej. Ich przewagą konkurencyjną stanowią duże możliwości techniczne, ukierunkowane na współpracę, przedsiębiorcze nastawienie i gotowość do działania oraz atrakcyjna kultura, bardziej przypominająca klimatem Google niż serial Mad Men”.
 
Według raportu „klienci uwielbiają w VML wielokanałową, przyjazną i kreatywną obsługę klienta oraz sensowne i zdecydowane podejście do współpracy. Silna wizja firmy skupia się na zmienianiu sposobu, w jaki marki korzystają z komunikacji i technologii, aby dotrzeć do konsumentów”.
 
– Wierzę, że ogłoszenie VML „Liderem” w raporcie Forrester Wave: Lead Agencies jest potwierdzeniem naszej pasji i dążenia do bycia wciąż na bieżąco i zachowywania istotnej pozycji w tak szybko zmieniającym się otoczeniu – powiedział Jon Cook, globalny CEO agencji VML. – Klienci szukają partnerów, którzy są w stanie wyjść poza tradycyjny model agencji i dokonać transformacji ich marki – dodaje Jon Cook.
 
Subskrybenci Forrestera mogą zapoznać się z kompletnym raportem tutaj.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Znajdź swojego mistrza

Ponad 415 milionów osób na świecie ma cukrzycę, rocznie 5 milionów umiera z powodu jej groźnych powikłań. Co druga dorosła osoba z cukrzycą nie ma świadomości, że na nią choruje. Wiele przypadków cukrzycy i jej powikłań można by było uniknąć dzięki szybkiej diagnozie, wprowadzeniu właściwego, zdrowego stylu życia oraz odpowiedniego leczenia. 14 listopada b.r. Koalicji na Rzecz Walki z Cukrzycą rusza z kampanią społeczną – „Znajdź swojego mistrza”. Projekt edukacyjny z udziałem aktora Michała Milowicza i prof. dr hab. n. med. Leszka Czupryniaka poświęcony jest tematyce skutecznej prewencji powikłań cukrzycy.