„Nazywam się PGE Narodowy” – ruszyła kampania promocyjna oficjalnej nazwy stadionu

„Nazywam się PGE Narodowy” – ruszyła kampania promocyjna oficjalnej nazwy stadionu

Opublikowany

W sobotę, 8 października, wystartowała kampania wizerunkowa pod hasłem „Nazywam się PGE Narodowy”. Jej celem jest utrwalenie i promocja oficjalnej nazwy najnowocześniejszej areny wielofunkcyjnej w Polsce. Od ponad roku sponsorem tytularnym obiektu jest PGE Polska Grupa Energetyczna. 

Celem kampanii, poza utrwaleniem oficjalnej nazwy obiektu, jest także zwiększenie świadomości Polaków dotyczącej głównego sponsora stadionu, spontaniczne skojarzenie marki PGE z PGE Narodowym, a także wsparcie wizerunku PGE jako marki zaangażowanej w wydarzenia sportowe i kulturalne odbywające się na stadionie.  

Od czerwca nazwa obiektu widoczna jest również po dwóch stronach elewacji PGE Narodowego. Konstrukcje z nazwą, o wadze 10 ton każda, trafiły na elewację obiektu od strony wschodniej i zachodniej. 

Podpisy pod najbardziej prestiżowym kontraktem sponsoringowym w Polsce złożono 10 lipca 2015 roku. Tym samym obiekt, który do dziś odwiedziło ponad 5 mln gości, przez następne lata będzie nosił nazwę PGE Narodowy. 

Partner tytularny stadionu, PGE Polska Grupa Energetyczna, to największe przedsiębiorstwo sektora elektroenergetycznego w Polsce. 40 proc. prądu płynącego z gniazdek polskich domów i przedsiębiorstw wyprodukowały elektrownie z Grupy PGE.

Za realizację kampanii odpowiedzialna jest agencja VML Poland, a zakupem mediów na potrzeby kampanii zajął się dom mediowy ZenithOptimedia Group.

Spot jest dostępny na kanale GK PGE w serwisie YouTube:


Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.