„Nazywam się PGE Narodowy” – ruszyła kampania promocyjna oficjalnej nazwy stadionu

„Nazywam się PGE Narodowy” – ruszyła kampania promocyjna oficjalnej nazwy stadionu

Opublikowany

W sobotę, 8 października, wystartowała kampania wizerunkowa pod hasłem „Nazywam się PGE Narodowy”. Jej celem jest utrwalenie i promocja oficjalnej nazwy najnowocześniejszej areny wielofunkcyjnej w Polsce. Od ponad roku sponsorem tytularnym obiektu jest PGE Polska Grupa Energetyczna. 

Celem kampanii, poza utrwaleniem oficjalnej nazwy obiektu, jest także zwiększenie świadomości Polaków dotyczącej głównego sponsora stadionu, spontaniczne skojarzenie marki PGE z PGE Narodowym, a także wsparcie wizerunku PGE jako marki zaangażowanej w wydarzenia sportowe i kulturalne odbywające się na stadionie.  

Od czerwca nazwa obiektu widoczna jest również po dwóch stronach elewacji PGE Narodowego. Konstrukcje z nazwą, o wadze 10 ton każda, trafiły na elewację obiektu od strony wschodniej i zachodniej. 

Podpisy pod najbardziej prestiżowym kontraktem sponsoringowym w Polsce złożono 10 lipca 2015 roku. Tym samym obiekt, który do dziś odwiedziło ponad 5 mln gości, przez następne lata będzie nosił nazwę PGE Narodowy. 

Partner tytularny stadionu, PGE Polska Grupa Energetyczna, to największe przedsiębiorstwo sektora elektroenergetycznego w Polsce. 40 proc. prądu płynącego z gniazdek polskich domów i przedsiębiorstw wyprodukowały elektrownie z Grupy PGE.

Za realizację kampanii odpowiedzialna jest agencja VML Poland, a zakupem mediów na potrzeby kampanii zajął się dom mediowy ZenithOptimedia Group.

Spot jest dostępny na kanale GK PGE w serwisie YouTube:


Kopiuj tekst

Udostępnij

Nowy wymiar Internetu w kampanii VML Poland dla Orange

Ruszyła kampania przedstawiająca oszałamiającą prędkość Internetu, jaką zapewnia najnowocześniejsza technologia Orange Światłowód. Trzy facebookowe filmy prezentują metaforycznie przerysowane przyspieszenie, jakiego doświadczają bohaterowie uruchamiający po raz pierwszy internetowe, stabilne łącze światłowodowe o prędkości nawet 600 Mb/s.