Dawid Podsiadło i Bogusław Linda w najnowszej odsłonie projektu „Rób to, w co wierzysz” dla marki Johnnie Walker

Dawid Podsiadło i Bogusław Linda w najnowszej odsłonie projektu „Rób to, w co wierzysz” dla marki Johnnie Walker

Opublikowany

Właśnie odbyła się premiera kolejnej części kampanii „Rób to, w co wierzysz”! Po sukcesie ubiegłorocznej edycji stworzonej przez legendę polskiego rapu Sokoła i ikonę polskiego kina Bogusława Lindę marka Johnnie Walker zaprasza do współpracy kolejną, wyróżniającą się osobowość popkultury – Dawida Podsiadło. Jego singiel „O drodze do” jest artystyczną interpretacją idei marki Johnnie Walker – „Keep Walking” – mówi o nieustannym dążeniu do celu, determinacji i realizacji swoich marzeń.Teledysk można zobaczyć na fan page’ach marki (www.facebook.com/HouseOfWalkers)i artystów biorących udział w projekcie. A już wkrótce kolejne odsłony tego zaskakującego przedsięwzięcia.

Wyrazisty muzyk młodego pokolenia – Dawid Podsiadło, kultowa postać polskiego kina – Bogusław Linda oraz ceniona ikona rapu – Sokół. Trzech mężczyzn z pozornie różnych światów. Trzech przedstawicieli różnych pokoleń, których łączy charyzma, popularność oraz wyraziste artystyczne projekty. Łączy ich jeszcze jedno – każdy z nich robi to, co naprawdę kocha, realizuje się i konsekwentnie rozwija swoje pasje, podążając własną drogą. Robią to, w co wierzą.

– Zaproszenie Dawida Podsiadło do tej edycji projektu „Rób to, w co wierzysz” było naturalnym wyborem. To charyzmatyczny i nieszablonowy artysta, który konsekwentnie rozwija muzyczną pasję. Mimo, iż dość szybko zdobył popularność, ciągle ma w sobie ten twórczy głód początkującego artysty – ciągle nienasycony, wciąż z nowymi pomysłami i rzeczami do odkrycia – mówi Małgorzata Hajdak, Dyrektor Marketingu Diageo Polska.

W teledysku do utworu „O drodze do” młodemu muzykowi towarzyszy Bogusław Linda, który wprowadza Dawida Podsiadło do świata marki Johnnie Walker. Prowadzi go, jednocześnie nie narzucając gotowych ścieżek. Wspólnie stworzyli historię będącą artystyczną interpretacją idei, którą wyznają i którą kierują się w swoim życiu.

– Pracując nad „O drodze do” czułem, że kawałek powinien być dynamiczny, gitarowy, pełen mojego wyobrażenia o rockandrollowym utworze, który odda to, czym w mojej interpretacji jest idea robienia tego, w co się wierzy. Moim zdaniem najważniejsze jest, żeby cały czas, z pełnym zaangażowaniem, konsekwentnie, w zgodzie ze sobą podążać do przodu. Tak naprawdę nie samo osiąganie celu jest najważniejsze, a czerpanie przyjemności z samej podróży do niego – mówi Dawid Podsiadło.

Zobacz teledysk „O drodze do”:Autorem słów singla jest Dawid Podsiadło, który wraz z Olkiem Świerkotem stworzył także muzykę. Teledysk reżyserował Marcin Filipek. Za opracowanie kampanii odpowiada VML Poland. 

W ubiegłym roku teledysk „Rób to, w co wierzysz”, w którym obok Sokoła zagrał Bogusław Linda, zebrał uznanie fanów, branży muzycznej i filmowej. Został także uhonorowany pięcioma nagrodami Klubu Twórców Reklamy.


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Zdj_cia_z_planu_teledysku_O_drodze_do_Johnnie_Walker3.jpg

grafika | 242 KB

Pobierz
Zdj_cia_z_planu_teledysku_O_drodze_do_Johnnie_Walker5.jpg

grafika | 270 KB

Pobierz
Zdj_cia_z_planu_teledysku_O_drodze_do_Johnnie_Walker1.jpg

grafika | 229 KB

Pobierz
Zdj_cia_z_planu_teledysku_O_drodze_do_Johnnie_Walker2.jpg

grafika | 335 KB

Pobierz
Zdj_cia_z_planu_teledysku_O_drodze_do_Johnnie_Walker7.jpg

grafika | 260 KB

Pobierz
Keep_Walking_Johnnie_Walker.jpg

grafika | 274 KB

Pobierz
Zdj_cia_z_planu_teledysku_O_drodze_do_Johnnie_Walker4.jpg

grafika | 364 KB

Pobierz
Zdj_cia_z_planu_teledysku_O_drodze_do_Johnnie_Walker6.jpg

grafika | 287 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.