VML Poland z wygranym przetargiem Żywiec Zdrój

VML Poland z wygranym przetargiem Żywiec Zdrój

Opublikowany

VML Poland wygrała przetarg na digitalową strategię komunikacji i całościową obsługę internetowej obecności marki Żywiec Zdrój na rynku polskim. Tym samym agencja kontynuuje już ponad siedmioletnią współpracę z marketerem.

Dla marki z portfolio Grupy Danone agencja będzie prowadziła komunikację 360 stopni w Internecie, w tym w social media (m.in. Facebook, Instagram), współpracę z digital influencerami oraz działania z zakresu social customer care. 

– Ta wygrana jest dla nas niezwykle cenna, a marka Żywiec Zdrój i jej działania budujące kategorię oraz zdrowe nawyki szczególnie bliskie. Cieszymy się, że będziemy mogli zrealizować fantastyczne pomysły, które przygotowaliśmy na przyszły rok – mówi Agnieszka Grzymkowska, Client Service Director w VML Poland. 

W przetargu brały udział trzy agencje. Na wybór zwycięzcy wpłynęły m.in. efektywna realizacja zadań postawionych w briefach oraz innowacyjne rozwiązania kreatywne zaproponowane przez VML Poland.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.