Andrzej Dudik odpowiada w VML Poland za współpracę z digital influencerami

Andrzej Dudik odpowiada w VML Poland za współpracę z digital influencerami

Opublikowany

Andrzej Dudik objął w agencji VML Poland stanowisko Influencers Relations Lead. Odpowiada za kampanie realizowane z liderami opinii, budowanie długotrwałych relacji z blogerami, vlogerami i youtuberami oraz optymalne dopasowanie działań influencerskich do założeń strategiczno-kreatywnych komunikacji klientów agencji. Na stanowisku zastąpił Pawła Lipca, który rozstał się z firmą.

Andrzej Dudik w branży digitalowej działa od ponad trzech lat. Do tej pory prowadził komunikację w mediach społecznościowych dla globalnych marek. Przez ostatni rok pracował jako Account Manager w LifeTube, największej wielokanałowej sieci YouTube w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie odpowiadał za relacje z największymi agencjami reklamowymi i domami mediowymi w Polsce. Koordynował współprace partnerów LifeTube z digital influencerami, prowadził szkolenia i świadczył usługi doradcze. Prywatnie miłośnik street workoutu i zdrowego trybu życia.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Andrzej_Dudik.jpg

grafika | 383 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.