Odkryj drugą naturę i przeżyj przygodę życia w Nowej Zelandii z Żywiec Zdrój

Odkryj drugą naturę i przeżyj przygodę życia w Nowej Zelandii z Żywiec Zdrój

Opublikowany

Wczoraj, 13 czerwca wystartowała tegoroczna Ekspedycja organizowana przez Żywiec Zdrój. Na odważnych i żądnych przygód śmiałków czeka wyprawa do Nowej Zelandii, która odbędzie się w październiku tego roku, oraz nagrody rzeczowe. 

Podczas poprzednich edycji zwycięzcy przemierzali kultowymi motocyklami Harley Davidson legendarną Route 66 łączącą Chicago z Los Angeles, wzięli udział w wyprawie na wulkaniczną Islandię oraz sprawdzali swoją wytrzymałość na Borneo – trzeciej pod względem wielkości wyspie na świecie. W tym roku w Nowej Zelandii na zwycięzców czekają m.in. podziemna przygoda w kompleksie jaskiń Waitomo, wyścig rwącą rzeką na własnoręcznie zbudowanej tratwie czy skok na bungee z legendarnego mostu Kawaru.

Aby wziąć udział w konkursie i loterii, należy zakupić co najmniej dwie butelki promocyjne produktów gazowanych od Żywiec Zdrój (mocno gazowany, lekko gazowany, gaz z sokiem – wszystkie smaki), odnaleźć pod nakrętkami unikalne alfanumeryczne kody, a następnie zarejestrować je na stronie www.ekspedycjazywieczdroj.pl. Poprzez rejestrację każdy może dodać dowolną ilość zgłoszeń konkursowych i grać o wyjazd do Nowej Zelandii i dodatkowe nagrody rzeczowe w loterii. Kody można rejestrować do 7 sierpnia.

Oprócz nagrody głównej, czyli wyprawy do Nowej Zelandii, do wygrania są też rowery Kross MTB KC 27,5, kamery Ricoh Theta S 360 stopni oraz zegarki smartwatch Pebble Time Steel.

Regulamin oraz dodatkowe informacje są dostępne na stronie www.ekspedycjazywieczdroj.pl oraz www.facebook.com/zywiolodzywieczdroj.

Tegorocznej edycji Ekspedycji towarzyszyć będą działania promocyjne w punktach sprzedaży oraz kampania reklamowa obejmująca telewizję i Internet (VOD, display, Facebook, YouTube).

Zobacz spot TV: Kampanii towarzyszyła także oryginalna akcja rekrutacyjna, podczas której wybrano pierwszą uczestniczkę tegorocznej wyprawy do Nowej Zelandii. Nietypowe ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko Second Nature Explorer ukazało się w marcu tego roku na profilu Żywiec Zdrój w portalu Pracuj.pl. Kandydaci mogli przesłać CV do 14 kwietnia, a nieszablonowe rozmowy rekrutacyjne, podczas których każdy uczestnik ku własnemu zaskoczeniu, odkrył swoją drugą naturę, odbyły się 28 kwietnia.

Zobacz wideo z rekrutacji: Za koncepcję kreatywną i realizację działań odpowiada VML Poland, autorem spotu jest Y&R, zakupem mediów zajął się Mediacom, loterię organizuje Unified Factory, a działania PR prowadzi Garden of Words.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

_ywiec_Zdr_j_Ekspedycja_VML.jpg

grafika | 1,65 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.