• Press Kit
Bartek Usa w kampanii Orange Finanse poszukuje drugiej połowy

Kopiuj tekst

Bartek Usa w kampanii Orange Finanse poszukuje drugiej połowy

Opublikowany

Orange w swojej najnowszej kampanii promuje nową ofertę dla klientów, którzy otwierając i aktywnie korzystając z darmowego konta bankowego w Orange Finanse otrzymują abonament komórkowy za połowę ceny. Zaproszony do akcji digital influencer – Bartek Karpowski aka Bartek Usa – próbuje ustalić, gdzie podziała się druga połówka jego rachunku – ta, za którą dzięki Orange nie musi już płacić. Aktywację przygotowała agencja VML Poland.

Bartek Usa, w poszukiwaniu tajemniczej „połowy, która zniknęła bez wieści”, udaje się z ukrytą kamerą do sklepów spożywczych, zaczepia przypadkowych przechodniów, wędkarzy i wędruje nawet na boisko sportowe. Influencer udał się nawet do salonu sieci Orange, by dowiedzieć się, kto tak naprawdę płaci drugą połowę jego rachunku w ofercie „Abonament za pół ceny”. A wszystko to w zabawnym, charakterystycznym dla Bartka stylu i konwencji. 

Materiał pokazujący jego przygody opublikowany został w serwisie YouTube, na fan page’u Bartka oraz na jego Instagramie i Snapchacie. Dodatkowo, Orange będzie publikował krótkie materiały wideo oparte na filmie Bartka na swoich kanałach własnych.

Zobacz film, w którym Bartek Usa szuka zaginionej połowy rachunku:


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

grafika_01.jpg

grafika | 165 KB

Pobierz
grafika_200x200.jpg

grafika | 11,4 KB

Pobierz

H&M uczy odpowiedzialnej miłości do mody

Od 28 maja do 31 sierpnia na Placu Defilad w Warszawie stanie H&M RELOVE IT spot. Celem nowego miejsca na mapie stolicy jest zwrócenie uwagi na potrzebę dbania o środowisko naturalne i odpowiedzialne podejście do mody. Marka pragnie szczególnie podkreślić, jak ważny jest recykling w produkcji ubrań. Za pomysł, kreację i realizację akcji odpowiadają zespoły H&M i VML Poland.