Bartek Usa w kampanii Orange Finanse poszukuje drugiej połowy

Bartek Usa w kampanii Orange Finanse poszukuje drugiej połowy

Opublikowany

Orange w swojej najnowszej kampanii promuje nową ofertę dla klientów, którzy otwierając i aktywnie korzystając z darmowego konta bankowego w Orange Finanse otrzymują abonament komórkowy za połowę ceny. Zaproszony do akcji digital influencer – Bartek Karpowski aka Bartek Usa – próbuje ustalić, gdzie podziała się druga połówka jego rachunku – ta, za którą dzięki Orange nie musi już płacić. Aktywację przygotowała agencja VML Poland.

Bartek Usa, w poszukiwaniu tajemniczej „połowy, która zniknęła bez wieści”, udaje się z ukrytą kamerą do sklepów spożywczych, zaczepia przypadkowych przechodniów, wędkarzy i wędruje nawet na boisko sportowe. Influencer udał się nawet do salonu sieci Orange, by dowiedzieć się, kto tak naprawdę płaci drugą połowę jego rachunku w ofercie „Abonament za pół ceny”. A wszystko to w zabawnym, charakterystycznym dla Bartka stylu i konwencji. 

Materiał pokazujący jego przygody opublikowany został w serwisie YouTube, na fan page’u Bartka oraz na jego Instagramie i Snapchacie. Dodatkowo, Orange będzie publikował krótkie materiały wideo oparte na filmie Bartka na swoich kanałach własnych.

Zobacz film, w którym Bartek Usa szuka zaginionej połowy rachunku:


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

grafika_01.jpg

grafika | 165 KB

Pobierz
grafika_200x200.jpg

grafika | 11,4 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.