• Press Kit
Wyzwania blogerów w akcji Żywiec Zdrój Głupawka

Kopiuj tekst

Wyzwania blogerów w akcji Żywiec Zdrój Głupawka

Opublikowany

23 maja rusza internetowa aktywacja nowej linii Żywiec Zdrój Głupawka. W ramach akcji „Miszcze Głupawki” internauci będą mogli rzucać zwariowane wyzwania, tzw. Głupawki pięciu youtuberom. Aktywację z digital influencerami prowadzi agencja VML Poland.

W kampanii biorą udział: Adrianna Skon, Olsikowa, Gram Paula, Cyprian! oraz Yoczook. Każdy nominowany youtuber będzie musiał podjąć wyzwanie, pokazać swoją Głupawkę i zaproponować kolejne dla innego uczestnika. Co więcej, po wykonaniu zadania vloger zachęci swoich fanów do włączenia się do zabawy i zaproponowania kolejnych wyzwań, podczas których dostanie Głupawki. 

Fani, których Głupawki zostaną wybrane do realizacji, otrzymają nagrody w postaci biletów meet&greet na YouTube MeetUp – spotkanie z największymi gwiazdami polskiej sceny YouTube. Dodatkowymi nagrodami są bluzy z logotypem „Miszczów Głupawki” i dedykacją od youtubera.

Agencja VML przygotowała także landing page zabawy: miszczeglupawki.pl

Zobacz pierwszą Głupawkę, przygotowaną przez Yoczooka:Linia trzech produktów Głupawka wspiera rodziców w zachęcaniu dzieci do picia wody. Poza wodą źródlaną, linia obejmuje również dwa warianty smakowe, które są pomostem pomiędzy wysoko słodzonymi napojami a wodą, która powinna stanowić większość wypijanych przez dziecko płynów. Żywiec Zdrój Zwariowana Poziomka i Wyczesane Jabłko nie zawierają konserwantów ani sztucznych barwników i mają wyłącznie naturalne aromaty. Na każdej butelce znajduje się skala „owocowej głupawki” podpowiadająca, w jakiej sytuacji najlepiej sprawdzi się dany wariant. Produkt dostępny jest w opakowaniach o pojemności 0,5 l, sugerowana cena wynosi 1,89 zł (woda źródlana) oraz 2,39 zł (warianty ze smakiem).

Koncepcję strategiczną i kreatywną kampanii z youtuberami przygotowała agencja VML Poland. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Miszcze_4.jpg

grafika | 217 KB

Pobierz
butelka-poziomka-small.png

grafika | 1,73 MB

Pobierz
Miszcze_3.jpg

grafika | 219 KB

Pobierz
Miszcze_1.jpg

grafika | 230 KB

Pobierz
butelka-woda-small.png

grafika | 1,42 MB

Pobierz
butelka-jablko-small.png

grafika | 1,6 MB

Pobierz
Miszcze_2.jpg

grafika | 228 KB

Pobierz

Bartek Usa w kampanii Orange Finanse poszukuje drugiej połowy

Orange w swojej najnowszej kampanii promuje nową ofertę dla klientów, którzy otwierając i aktywnie korzystając z darmowego konta bankowego w Orange Finanse otrzymują abonament komórkowy za połowę ceny. Zaproszony do akcji digital influencer – Bartek Karpowski aka Bartek Usa – próbuje ustalić, gdzie podziała się druga połówka jego rachunku – ta, za którą dzięki Orange nie musi już płacić. Aktywację przygotowała agencja VML Poland.