Jogurty pitne Danone promowane konkursem „Odjazdowe lato”

Jogurty pitne Danone promowane konkursem „Odjazdowe lato”

Opublikowany

9 maja wystartowała wakacyjna kampania promująca produkty pitne z portfolio Danone: Ale pitny, Gratka, Danio Shake It oraz Activiado picia. Na zwycięzców czekaja m.in. kamper na tygodniowy wyjazd w wymarzone miejsce i dodatkowo voucher na benzynę o wartości 2000 zł. Kampanię przygotowały agencje VML Poland i Y&R.  

– Lato to idealny czas na jogurty pitne. Słoneczne dni sprawiają, że dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu i częściej podróżujemy. Chętniej sięgamy wtedy po jogurty pitne, gdyż oprócz orzeźwienia są pyszną i sycącą przekąską – tłumaczy Andrzej Łojewski, Dyrektor ds. Aktywacji Kupującego i Rozwoju Kategorii w Danone.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie kreatywnego i oryginalnego zakończenia zdania, którego początek będzie co tydzień publikowany na stronie www.latozdanone.pl. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest także zakup przynajmniej jednego z produktów objętych promocją. 

Na zwycięzców czekają cztery tygodniowe wyjazdy kamperem w wymarzone miejsce z voucherem na benzynę o wartości 2000 zł oraz nagrody dodatkowe w postaci dmuchanych kół plażowych.

Konkurs trwa 14 tygodni i zakończy się 14 sierpnia 2016 r.

Do wakacyjnej zabawy zaproszono Annę i Marcina Nowaków, którzy jako Wędrowne Motyle prowadzą blog www.gdziewyjechac.pl. Na konkursowej stronie podzielą się oni swoimi inspiracjami na wycieczki kamperem po Polsce.

Kampania reklamowa obejmuje 10-sekundowy spot emitowany w telewizji oraz Internecie, działania w prasie oraz intensywne działania w punktach sprzedaży.     

Zobacz spot:Za koncepcję kreatywną odpowiadają agencje VML Poland oraz Y&R. Za przygotowanie i organizację konkursu na stronie www.latozdanone.pl odpowiada VML Poland. Kampanię w sklepach prowadzi Labstore. Planowanie i zakup mediów – MediaCom.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

KARUZELA_SLAJD_1_5.05_b.jpg

grafika | 55,5 KB

Pobierz
LINKPOST_1_28.04.jpg

grafika | 190 KB

Pobierz
300x600.jpg

grafika | 72,8 KB

Pobierz
KARUZELA_SLAJD_1_5.05_a.jpg

grafika | 107 KB

Pobierz
KARUZELA_SLAJD_1_5.05_c.jpg

grafika | 80,8 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.