• Press Kit
VML Poland z urodzinową promocją Danonków

Kopiuj tekst

VML Poland z urodzinową promocją Danonków

Opublikowany

W 2016 roku mija dokładnie 25 lat od pojawienia się na polskim rynku marki Danonki. W ramach obchodów tej rocznicy startuje promocja, w której każdy może otrzymać wyjątkowy prezent – spersonalizowaną i pięknie ilustrowaną bajkę. Każde dziecko może stać się bohaterem książeczki w formie e-booka i drukowanej, by wspólnie z Danonkiem przeżywać wyjątkową, urodzinową przygodę. Autorami kampanii są agencje VML Poland i Y&R.

Dedykowana strona internetowa urodziny.danonki.pl zawiera mechanizm umożliwiający samodzielne stworzenie spersonalizowanej bajki. Poprzez internetowy kreator każdy rodzic może wybrać płeć, podać imię i wgrać zdjęcie dziecka, by zobaczyć swoją pociechę w roli bohatera przygód Danonka.

Oprócz nagrody gwarantowanej w postaci cyfrowej wersji bajki konsumenci mogą również otrzymać książkę w formie drukowanej. Ich nakład ograniczony jest do 10 tys. sztuk. Promocją, która potrwa do końca czerwca 2016 roku, objęte są Danonki z kodami-zdrapkami i Danonki w saszetkach 70 g. W celu otrzymania e-book należy kupić 1 opakowanie produktu objętego promocją i wprowadzić na stronie urodziny.danonki.pl unikatowy kod umieszczony na opakowaniu lub dodać paragon potwierdzający zakup (w przypadku produktów nie zawierających kodu). Odbiór książeczki drukowanej wymaga zakupu 5 opakowań promocyjnych.

Kampanię wspierać będzie 6-sekundowy tag promocyjny dodany do spotu telewizyjnego „Danonki Powiedz Tak”, intensywne działania sklepowe oraz blogerzy i działania PR. 

Zobacz:Za koncepcję kreatywną odpowiadają VML Poland oraz Y&R. Za przygotowanie strony i mechanizmu tworzenia spersonalizowanych bajek odpowiada VML Poland. Kampanię w sklepach prowadzi Labstore. Zakup mediów – Mediacom. Autorzy słów i ilustracji - Jestem w Bajce.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Unknown-1.jpeg

grafika | 249 KB

Pobierz
Unknown-2.png

grafika | 101 KB

Pobierz
Unknown-1.png

grafika | 131 KB

Pobierz

Jogurty pitne Danone promowane konkursem „Odjazdowe lato”

9 maja wystartowała wakacyjna kampania promująca produkty pitne z portfolio Danone: Ale pitny, Gratka, Danio Shake It oraz Activiado picia. Na zwycięzców czekaja m.in. kamper na tygodniowy wyjazd w wymarzone miejsce i dodatkowo voucher na benzynę o wartości 2000 zł. Kampanię przygotowały agencje VML Poland i Y&R.