• Press Kit
VML Poland z kampanią Mola Sensitive

Kopiuj tekst

VML Poland z kampanią Mola Sensitive

Opublikowany

W poniedziałek, 9 maja ruszyła nowa kampania marki Mola. Nowość rynkowa – Mola Sensitive – dzięki trzem miękkim warstwom z dodatkiem balsamu chroni i pielęgnuje delikatną skórę. Autorem kampanii „Dotyk łagodności” – obejmującej telewizję i Internet – jest agencja VML Poland.

Mola Sensitive to 3-warstwowy papier toaletowy, który jest wzbogacony balsamem. Produkt dostępny jest w dwóch wariantach. Mola Sensitive Rumianek + witamina E wzbogacony jest balsamem zawierającym cenne ekstrakty z rumianku i witaminy E, zaś Mola Sensitive Mleczko Kokosowe zawiera balsam z mleczka kokosowego. Dzięki temu papier chroni i pielęgnuje delikatną skórę. A w awaryjnej sytuacji – gdy pojawi się ups! – zastąpi na przykład waciki czy chusteczki higieniczne, które także charakteryzują się delikatnością.  

Zobacz spot „Dotyk łagodności”: 

 

Reklamy telewizyjne emitowane są w TVP, TVN, Polsat i kanałach tematycznych. 

Za strategię i koncepcję kreatywną odpowiada VML Poland. Agencja wyprodukowała także spot oraz prowadzi kampanię w serwisie Facebook. Planowanie i zakup mediów zrealizował Initiative Media.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

mola_1.png

grafika | 1,03 MB

Pobierz
mola_4.png

grafika | 71,4 KB

Pobierz
mola_2.png

grafika | 1,44 MB

Pobierz
mola_3.png

grafika | 1,11 MB

Pobierz

VML Poland z urodzinową promocją Danonków

W 2016 roku mija dokładnie 25 lat od pojawienia się na polskim rynku marki Danonki. W ramach obchodów tej rocznicy startuje promocja, w której każdy może otrzymać wyjątkowy prezent – spersonalizowaną i pięknie ilustrowaną bajkę. Każde dziecko może stać się bohaterem książeczki w formie e-booka i drukowanej, by wspólnie z Danonkiem przeżywać wyjątkową, urodzinową przygodę. Autorami kampanii są agencje VML Poland i Y&R.