Blogerzy z „Busem przez Świat” odkrywają Polskę z Nawigacją Orange

Blogerzy z „Busem przez Świat” odkrywają Polskę z Nawigacją Orange

Opublikowany

W ramach akcji #PoDrodzeZOrange, której celem jest promocja Nawigacji Orange, operator rozpoczął współpracę z Olą Ślusarczyk i Karolem Lewandowskim, znanymi blogerami podróżniczymi, którzy przemierzają świat charakterystycznym, kolorowym busem, tworząc przy tym żywą społeczność fanów. Swoje wyprawy opisują głównie na blogu www.busemprzezswiat.pl, a dodatkowe materiały prezentują m.in. na kanale YouTube. Pomysłodawcą projektu jest VML Poland.

Z początkiem maja blogerzy wyruszyli w podróż po tajemniczych i nieznanych szerzej miejscach w Polsce. W jej ramach zwiedzą 5 wyjątkowo atrakcyjnych miejsc, do których trafią dzięki unikalnej właściwości Nawigacji Orange, jaką jest lista miejsc wartych odwiedzenia. O każdym z nich, bazując na swojej wiedzy i umiejętnościach, przygotują – w formie przewodników – wpisy na bloga i wideorelację na YouTube, a podróż relacjonują na bieżąco w serwisie Instagram i na Snapchacie. Materiały przygotowywane przez blogerów będą dodatkowo wykorzystywane do komunikacji w kanałach własnych Orange. 

Akcji #PoDrodzeZOrange towarzyszy konkurs dla fanów, którzy na fanpage’u mogą odgadywać, jaką lokalizację „Busem przez Świat” odwiedzą w następnej kolejności. Na zwycięzców czekają kamery GoPro.

Blogerzy odwiedzili już pierwszą lokalizację. W pierwszym odcinku podróży po Polsce udali się do podziemnego miasta na Dolnym Śląsku, które kryje jedną z największych tajemnic III Rzeszy.

Zobacz video: Po stronie agencji VML Poland przy kampanii pracowali: Michał Oleksów (Art Director), Łukasz Ciuchnicki (Copywriter), Wojciech Feliś (Account Director), Anna Kwiatkowska (Senior Account Manager). Stronę klienta reprezentowali: Tomasz Sulewski (Kierownik ds. projektów korporacyjnych) i Maciej Wróblewski (Specjalista ds. Social Media).

O Nawigacji Orange:

Nawigacja Orange to niezastąpione wsparcie podczas podróży. Drogowy asystent kierowcy pomaga omijać korki i podnosi bezpieczeństwo podróży. Ta nawigacja samochodowa wytycza trasy omijające korki oraz remonty, ostrzeżenia CB o fotoradarach, kontrolach drogowych, niebezpiecznych miejscach i wypadkach, alerty sygnalizujące przekroczenie dozwolonej na danym odcinku prędkości oraz codziennie aktualizowane mapy, uwzględniające nowe odcinki dróg, zmiany organizacji ruchu oraz trwające remonty. To także bogata baza użytecznych miejsc, tzw. punktów POI (ponad 400 tys.) oraz wyszukiwarka adresów. Aplikacja dostępna jest dla abonentów Orange i można ją pobrać w Google Play, Winsdows Store oraz App Store.Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

kompleks-riese-historia-poradnik-praktyczny-620x330.jpg

grafika | 140 KB

Pobierz
PO_DRODZE_Z_ORANGE.png

grafika | 1,9 MB

Pobierz
20160508_orange_busem_pr_1280x1024.png

grafika | 2,18 MB

Pobierz
20160508_orange_busem_pr_200x200.png

grafika | 53,6 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.