VML Poland z kampanią „Danonki Powiedz Tak”

VML Poland z kampanią „Danonki Powiedz Tak”

Opublikowany

„Powiedz tak dziecięcej samodzielności” to hasło najnowszej kampanii Danonków, umacniającej dziecięcą pewność siebie i wspierającej samodzielność najmłodszych. Na jej potrzeby agencja VML Poland stworzyła dedykowany landing page, na którym zaproszeni do akcji eksperci pokazują, że „tak” wypowiedziane przez rodziców może mieć fantastyczne skutki dla rozwoju dzieci.

Na stronie www.danonkipowiedztak.pl Małgorzata Ohme, psycholog i psychoterapeuta dziecięcy, podpowiada rodzicom, jak mądrze używane przyzwolenia budują w dzieciach samodzielność, uczą odpowiedzialności za własne zachowania i pokazują konsekwencje wyborów i działań.

Do akcji „Danonki Powiedz Tak” zaproszono pięciu digital inluencerów: Szafeczka.com, Flowmummy.pl, Mojedziecikreatywnie.pl, Szczesliva.pl oraz Zuchrysuje.pl. Blogerzy-rodzice podzielili się swoimi doświadczeniami dotyczącymi dawania autonomii dzieciom.

Autorem strony www.danonkipowiedztak.pl jest agencja VML Poland. Lokalizację globalnego spotu i kampanię w prasie przygotowała agencja Y&R, a za planowanie i zakup mediów odpowiada Mediacom.

Zobacz spot: 
Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Danone_Say_Yes-shareFB-v1.png

grafika | 901 KB

Pobierz
Danone_Say_Yes-box-v3.png

grafika | 99,9 KB

Pobierz
logo.png

grafika | 17,5 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.