• Press Kit
VML Poland z kampanią „Danonki Powiedz Tak”

Kopiuj tekst

VML Poland z kampanią „Danonki Powiedz Tak”

Opublikowany

„Powiedz tak dziecięcej samodzielności” to hasło najnowszej kampanii Danonków, umacniającej dziecięcą pewność siebie i wspierającej samodzielność najmłodszych. Na jej potrzeby agencja VML Poland stworzyła dedykowany landing page, na którym zaproszeni do akcji eksperci pokazują, że „tak” wypowiedziane przez rodziców może mieć fantastyczne skutki dla rozwoju dzieci.

Na stronie www.danonkipowiedztak.pl Małgorzata Ohme, psycholog i psychoterapeuta dziecięcy, podpowiada rodzicom, jak mądrze używane przyzwolenia budują w dzieciach samodzielność, uczą odpowiedzialności za własne zachowania i pokazują konsekwencje wyborów i działań.

Do akcji „Danonki Powiedz Tak” zaproszono pięciu digital inluencerów: Szafeczka.com, Flowmummy.pl, Mojedziecikreatywnie.pl, Szczesliva.pl oraz Zuchrysuje.pl. Blogerzy-rodzice podzielili się swoimi doświadczeniami dotyczącymi dawania autonomii dzieciom.

Autorem strony www.danonkipowiedztak.pl jest agencja VML Poland. Lokalizację globalnego spotu i kampanię w prasie przygotowała agencja Y&R, a za planowanie i zakup mediów odpowiada Mediacom.

Zobacz spot: 
Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Danone_Say_Yes-shareFB-v1.png

grafika | 901 KB

Pobierz
Danone_Say_Yes-box-v3.png

grafika | 99,9 KB

Pobierz
logo.png

grafika | 17,5 KB

Pobierz

„Pedał”, „szmata”, „brudas” – A jeśli kiedyś tak nazwą Twoje dziecko? 

Niespełna kilka sekund Twojego czasu wystarczy, aby przeciwstawić się zalewowi krzywdzących treści w sieci – tłumaczą autorzy nowej kampanii społecznej HejtStop, przedstawiając jednocześnie narzędzie do realnego przeciwdziałania mowie nienawiści w Internecie. Od tego tygodnia kampania rusza w prasie, na OOH i w Internecie.