Mały Głód powraca w filmowym stylu w najnowszej kampanii marki Danio

Mały Głód powraca w filmowym stylu w najnowszej kampanii marki Danio

Opublikowany

Trwa nowa kampania reklamowa serka Danio z portfolio Danone zachęcająca do złapania Małego Głoda, zanim on złapie Ciebie. Kampanie przygotowały agencje VML Poland i Y&R Warsaw. Działania obejmują telewizję, Internet i aktywacje w miejscach sprzedaży.

Nowa kampania wizerunkowa serka Danio przenosi Małego Głoda w zupełnie nowe środowisko. Tym razem Głód nie atakuje w wygodnym mieszkaniu, ale na ulicach miejskiej dżungli. Na ofiarę upatrzył sobie nie byle kogo, bo dzielną policjantkę, której próbuje przeszkodzić w pełnieniu czynności służbowych.

Wyreżyserowany przez Piotra Janowskiego film to jedna z największych i najbardziej spektakularnych produkcji marki Danio. Za zdjęcia odpowiada operator Łukasz Gutt. Kreację przygotowała agencja Y&R Warsaw. Produkcją reklamy zajął się dom produkcyjny Raymond przy pomocy SouthWest Productions z Lizbony.  

W internetowej odsłonie kampanii na stronie www.danio.com.pl agencja VML Poland przygotowała zabawę, której celem jest aresztowanie Małego Głoda, a po zamknięciu go w komisariacie – stworzenie mu gangsterkiego pseudonimu. Każda ksywka w postaci GIF-a z podobizną aresztowanego bierze udział w konkursie, w którym do wygrania są aparaty Fuji INSTAX oraz power banki w kształcie Małego Głoda. Działania digitalowe obejmują także fan page marki.

Zobacz spot „Pościg”: Autorem strony www.danio.com.pl oraz mechanizmu gry jest agencja VML Poland, odpowiedzialna również za komunikację w social media. Spot stworzyła agencja Y&R Warsaw, za planowanie i zakup mediów odpowiada Mediacom. Za działania z zakresu shopper marketingu odpowiada LabStore.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

12829074_10153934596695406_183522693422819016_o.jpg

grafika | 95,8 KB

Pobierz
12593914_10153939980660406_4111214640906780255_o.jpg

grafika | 142 KB

Pobierz

VML Poland z kampanią „Danonki Powiedz Tak”

„Powiedz tak dziecięcej samodzielności” to hasło najnowszej kampanii Danonków, umacniającej dziecięcą pewność siebie i wspierającej samodzielność najmłodszych. Na jej potrzeby agencja VML Poland stworzyła dedykowany landing page, na którym zaproszeni do akcji eksperci pokazują, że „tak” wypowiedziane przez rodziców może mieć fantastyczne skutki dla rozwoju dzieci.