VML wśród 10 najlepszych agencji reklamowych świata według „Advertising Age” 2016 Agency A-List

VML wśród 10 najlepszych agencji reklamowych świata według „Advertising Age” 2016 Agency A-List

Opublikowany

W najnowszym rankingu Agency A-List, ogłaszanym co roku przez magazyn „Advertising Age”, VML znalazł się na 9 pozycji wśród dziesięciu najlepszych agencji reklamowych z całego świata.


Twórcy rankingu wskazali, że rok 2015 był dla VML z jednej strony pełen wyzwań, z drugiej przełomowy, m.in. pod względem dynamiki rozwoju sieci, jak i rozszerzenia współpracy z obecnymi klientami, z którymi agencja buduje długotrwałe relacje. Do sukcesu agencji przyczyniły się także rozwój portfolio poprzez rozszerzenie zakresu oferowanych usług, zwycięskie projekty news businessowe oraz wielokrotnie nagradzane kampanie.

Redakcja magazynu przy tworzeniu listy 10 najlepszych agencji brała pod uwagę wiele elementów, m.in. kreatywność, innowacyjność, a także umiejętność wpływania na rozwój biznesów obsługiwanych klientów. Jest to zgodne z filozofią agencji, która zakłada, że VML jest najważniejszym partnerem ("Most Important Partner") obsługiwanych klientów, gwarantując im najlepsze biznesowe rezultaty.

A-List obejmuje wszystkie obszary marketingu i typy agencji, które tworzą globalny obraz branży reklamowej i marketingowej.
 


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Ad_Age_Email-2.jpg

grafika | 72,4 KB

Pobierz
Ad-Age_Welcome_Screen.jpg

grafika | 649 KB

Pobierz
Unknown-1.jpeg

grafika | 627 KB

Pobierz
Unknown.jpeg

grafika | 649 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.