VML wśród najważniejszych globalnych dostawców usług Digital Experience

VML wśród najważniejszych globalnych dostawców usług Digital Experience

Opublikowany

Agencja VML w raporcie „The Forrester Wave™: Digital Experience Service Providers, Q4 2015” została określona mianem „Strong Performer” wśród globalnych dostawców usług Digital Experience. Autorzy raportu wskazują, że dziś setki firm dostarcza swoim klientom usługi Digital Experience. Jednak do udziału w tym badaniu Forrester Research – jedna z najbardziej znanych, renomowanych i wpływowych firm badawczo-doradczych na świecie – zaprosiła i zakwalifikowała tylko 11 z nich, w tym VML.

Forrester Research zauważa, że VML charakteryzuje się znakomitym doświadczeniem, wizjonerstwem i wynikami osiąganymi przez klientów.

Dodatkowo, Forrester wskazuje, że VML idealnie spełnia potrzeby marketerów poszukujących agencji sięgającej po głębokie customer insights i strategicznie rozumiejącej potrzeby marki w cyfrowym świecie. VML został oceniony najwyżej w następujących kategoriach: strategia, design, jakość obsługi i zasięg geograficzny.

- Po tej publikacji jesteśmy dumni z wyniku podwójnie. Po pierwsze, analizy Forrestera są wyjątkowo drobiazgowe. Do tego badania można dostać się tylko należąc do absolutnej elity światowej. W każdym cyklu zaledwie kilka agencji jest zaliczanych przez badaczy do czołówki dostarczającej kompleksowe usługi w skali globalnej. Tym bardziej cieszy, że VML znalazł się w nim po raz kolejny – mówi Michał Wolniak, Chief Strategy Officer w VML Poland. - Po drugie, polski oddział VML miał w tym sukcesie znaczący udział. Dzięki strategicznemu partnerstwu z wieloma naszymi klientami wypracowaliśmy ponadregionalne i globalne wzorce organizacji procesów kreacji i produkcji oraz analiz real-time przestrzeni digital, z których często korzystają inne biura VML – dodaje Michał Wolniak.


Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.