Złote Effie dla VMLY&R Poland i mBank
Złote Effie dla VMLY&R Poland i mBank

Złote Effie dla VMLY&R Poland i mBank

W tegorocznym konkursie Effie Awards Poland, organizowanym przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, agencja VMLY&R Poland zdobyła Złoto w kategorii Finanse za kampanię „Rocznik 1999”, zrealizowaną dla mBank Polska.

29 listopada w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie podczas XIX gali Effie Awards Poland jury pod przewodnictwem Tomasza Lisewskiego, global head of brand, communications & digital and marketing Philips Polska, wręczyło 55 statuetek w 24 kategoriach twórcom reklam i reklamodawcom za najlepsze pod względem skuteczności działań komunikacyjnych kampanie marketingowe w 2017 roku.
Jak czytamy w uzasadnieniu nagrody dla VMLY&R Poland i mBank Polska:

Bank i młodzież. Brzmi jak poważne wyzwanie. W co się ubrać, żeby zostać zauważonym? Gdzie bywać, żeby spotkać tę właściwą osobę? Co powiedzieć, żeby zabrzmiało intrygująco, ale też wiarygodnie? Jak sprawić, żeby druga strona poczuła się wyjątkowo? Jak obudzić emocje, żeby zostać wybranym? Laureaci złotej statuetki EFFIE stworzyli komunikację dla młodych, podbijając ich serca (i portfele). Co więcej, potrafili do nich dotrzeć precyzyjnie, efektywnie realizując założone cele biznesowe.

Do konkursu Effie Awards Poland zgłoszono w tym roku 193 kampanie w 24 kategoriach. Po raz pierwszy w historii konkursu przyznano nagrody w kategorii marketing & business solutions, w której oceniano rezultaty projektów w kontekście otoczenia rynkowego, wyzwania i postawionych celów, pomysłu strategicznego, wybranych narzędzi do jego realizacji oraz efektów samego wdrożenia. Oceniało je liczące ponad 100 osób jury, którego przewodniczącym był Tomasz Lisewski, global head of brand, communications & digital and marketing w firmie Philips. Laureatom konkursu wręczono 13 złotych, 26 srebrnych oraz 16 brązowych statuetek.
Poznaj wszystkich nagrodzonych
Zobacz galerię zdjęć z gali
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.