Finał Projektu TYMCZASEM już w najbliższy weekend w Krakowie. Czyli czołówka polskiego rapu na jednej scenie… teatru
Finał Projektu TYMCZASEM już w najbliższy weekend w Krakowie. Czyli czołówka polskiego rapu na jednej scenie… teatru
Kopiuj tekst

Finał Projektu TYMCZASEM już w najbliższy weekend w Krakowie. Czyli czołówka polskiego rapu na jednej scenie… teatru

Po brawurowych interpretacjach czterech utworów i niezłym namieszaniu na rodzimej scenie hip-hopowej, pora na finał akcji sponsorowanej przez markę EB. W ramach wydarzenia podsumowującego Projekt TYMCZASEM do Sokoła, Pezeta, Żabsona i Sitka dołączy dziesięciu czołowych polskich raperów, którzy wykonają jedne z najważniejszych utworów w swoim dorobku. A wszystko to na deskach jednej z najbardziej zabytkowych scen w naszym kraju – Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Całość będzie można zobaczyć online już 6 października o 21:00 w serwisie Onet, na fan page'u marki EB oraz na kanale YouTube Tymczasem EB.

Sokół, Pezet, Żabson, Sitek oraz Białas, Hades, Małpa, Otsochodzi, PlanBe, Rasmentalism, Sarius, Tede, i Włodi – taki skład zbierze się już 6 października we wnętrzach krakowskiego Teatru im. Juliusza Słowackiego, żeby wykonać swoje najważniejsze numery podczas finału Projektu TYMCZASEM. Czołówce polskiego rapu w warstwie muzycznej wtórował będzie mistrz turntablismu i legenda polskiego hip-hopu – DJ Falcon. Sobotnie wydarzenie nie będzie jednak zwyczajnym koncertem, a multimedialnym widowiskiem wykorzystującym wszystkie atuty teatralnej przestrzeni. Można się zatem spodziewać naprawdę spektakularnego i zaskakującego w formie pokazu.
Całość zostanie podzielona na cztery akty nawiązujące do utworów zinterpretowanych w ramach Projektu TYMCZASEM przez Sokoła, Pezeta, Żabsona i Sitka. W Krakowie usłyszymy więc nową odsłonę kawałków „Ukryty w mieście krzyk”, „Chcemy być wyżej”, „Piroman” oraz „Mogę wszystko”. W kolejnych aktach pojawią się też utwory pozostałych artystów – tracklista będzie złożona z wielkich klasyków, ale nie zabraknie też najpopularniejszych numerów ostatnich lat. Całość stworzy spójną narrację o idei Tymczasem – okresie w życiu człowieka między młodością a dojrzałością, który jest czasem eksperymentów, szukania inspiracji, dzielenia się doświadczeniami i cieszenia się chwilą. Podczas spektaklu artyści pokażą, że pewne napięcia wciąż towarzyszą młodym ludziom, podobnie jak miało to miejsce w latach 90-tych.
Taka doborowa ekipa wymagała charyzmatycznego lidera. Dlatego nad koncepcją Projektu TYMCZASEM czuwał Steez z duetu PRO8L3M – jedna z najbardziej szanowanych postaci w polskim rapie. Prace nad przygotowaniami wydarzenia można zobaczyć w kolejnym odcinku docuseries, który dostępny jest na stronie wydarzenia oraz kanale YouTube nigdystopTV. W materiale można zobaczyć wizję lokalną w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.
Przy tak świetnej obsadzie, nie można się dziwić, że bilety na wydarzenie wyprzedały się błyskawicznie. Ci, którym nie uda się obejrzeć finału w Krakowie, będą mogli zobaczyć wydarzenie na żywo w Internecie. Całość będzie streamowana online już 6 października o 21:00 w serwisie Onet, na fan page'u marki EB oraz na kanale YouTube Tymczasem EB. W oczekiwaniu na wielki finał Projektu TYMCZASEM pozostaje odświeżyć sobie cztery klipy promujące to przedsięwzięcie: „Chcemy być wyżej” Sokoła, „Piromana” Pezeta, „Ukryty w mieście krzyk” Żabsona oraz „Mogę wszystko” Sitka.
Za komunikację ATL i działania digital marki EB odpowiada agencja VML Poland. 
Powiązane artykuły
3M z nową kampanią produktową dla regionu CEEMEA

Trwa regionalna, digitalowa kampania reklamowa 3M - "Wonder Science", promująca cztery specjalistyczne produkty koncernu. Za jej przygotowanie i realizację odpowiada agencja VML Poland.
Tymczasem jest PROSTO – ruszyła loteria w prawdziwie streetowym stylu

Właśnie wystartowała loteria Tymczasem jest PROSTO, w której do wygrania są nagrody pieniężne oraz wyjątkowe zestawy ciuchów stworzone we współpracy z kultową marką PROSTO Klasyk ze specjalnie zaprojektowanym motywem graficznym Tymczasem.
Gosia Rdest – najszybsza Polka i e-sportowiec Pasha w kampanii Żywiec 0,0%

Żywiec po raz kolejny zaskakuje innowacyjną kampanią łączącą świat offline z onlinem – w ramach promocji piwa Żywiec 0,0% marka zaprosiła do współpracy: Gosię Rdest, najszybszą Polkę oraz Pashę, gracza e-sportowego. Wszystkie materiały zostały przygotowane z myślą o środ
Noc w IKEA. Nietypowa akcja i wyjątkowy, kameralny koncert w Poznaniu

Umeblowanie sypialni może być niemałym wyzwaniem, ale też czystą przyjemnością, jeśli tylko otrzymamy garść fachowych porad i zobaczymy na własne oczy, jak mogą prezentować się sypialnie w różnych stylach. Aby wybrać odpowiednią aranżację jednego z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu, warto jest przetestować różne rozwiązania. Z okazji przebudowy działu sypialnianego IKEA wraz z agencją VMLY&R Poland zorganizowała nietypowe wydarzenia w Poznaniu.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.