VML Poland w Internecie wspiera nową kampanię marki Bebiko 

VML Poland w Internecie wspiera nową kampanię marki Bebiko 

Opublikowany

NUTRICIA, właściciel marki Bebiko, wprowadził na rynek nową linię produktów: Bebiko PRO+ 2 z unikalnym procesem fermentacji mlekowej LACTOFIDUS oraz Bebiko PRO+ 3 z o 30% większą zawartością błonnika niż w innych mlekach dostępnych na rynku. W ramach działań promocyjnych VML Poland prowadzi kampanię w mediach społecznościowych.

Agencja VML Poland odpowiada za prowadzenie komunikacji na profilu marki Bebiko 2 w serwisie społecznościowym Facebook – Bebiko 2. Ekspert od małych brzuszków oraz przygotowała kampanię wykorzystującą photoposty i linkposty.

Za zaprojektowanie nowej sekcji w serwisie BebiKlub.pl i jej wdrożenie odpowiedzialna jest agencja Ars Thanea. Za zakup mediów online odpowiada agencja mediowa K2 Media. Działania PR prowadzi Alert Media Communications.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

linkpost_1.png

grafika | 632 KB

Pobierz
post2.png

grafika | 566 KB

Pobierz
linkpost_4.jpg

grafika | 157 KB

Pobierz
linkpost_2.png

grafika | 736 KB

Pobierz
linkpost_2_1_.png

grafika | 393 KB

Pobierz

VML Poland startuje z internetową komunikacją nowego formatu kampanii Orange Polska

Dziś wystartowała digitalowa odsłona nowej platformy komunikacyjnej Orange Polska. Elementem spajającym format jest niewielki apartamentowiec, w którym mieszkają czteroosobowa rodzina, para trzydziestolatków, studenci i pies. Komunikacja marketingowa Orange Polska będzie od tej pory realizowana w oparciu o historie mieszkańców tego budynku. Agencja VML przygotowała kompleksowy sposób komunikacji nowego formatu kreatywnego w przestrzeni digital wraz z konkretnymi działaniami. Obejmują one m.in. stworzenie strony www.cozrobiarazem.pl i kilkunastu filmów, dzięki którym można szerzej poznać bohaterów nowego formatu.