VML Poland wspiera wprowadzenie na rynek nowych Danonków i Danio na wynos

VML Poland wspiera wprowadzenie na rynek nowych Danonków i Danio na wynos

Opublikowany

Agencja VML Poland we współpracy z Y&R i Mediacomem opracowała strategię i koncepcję launchu nowego serka Danio w wygodnym opakowaniu – Danio na wynos. 

W ramach działań digitalowych agencja VML Poland przygotowała specjalny konkurs dla konsumentów. Poprzez stronę internetową www.danio.com.pl do 8 listopada można wziąć udział w quizie, by otrzymać spersonalizowany komiks z przygodami swojego dziecka, a także wygrać nagrody. Co tydzień 100 saszetek z wizerunkiem Małego Głoda oraz nagrodę główną – rodzinny wyjazd do parku rozrywki Disneyland pod Paryżem.

Danio na wynos to nowość od lidera kategorii serków homogenizowanych*. Wygodne opakowanie zapewnia świeżość nawet do 6 godzin po wyjęciu z lodówki i umożliwia zjedzenie serka gdziekolwiek się jest. Tę broń na Małego Głoda – można mieć zawsze przy sobie. W szkole, w skateparku, na rolkach czy w kinie.

Spot autorstwa Y&R: Agencja VML Poland odpowiada również za wsparcie wprowadzenia na rynek nowych Danonków – dostępnych w wygodnym i poręcznym opakowaniu. VML Poland odpowiada m.in. za kampanię w prasie, w serwisie Facebook, mailingi oraz landing page.

* Nielsen, „Panel Handlu Detalicznego”, cała Polska, sprzedaż wartościowa w okresie sierpień 2014- lipiec 2015 w kategorii serków homogenizowanych

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

12214044_1037111656328740_41463646_o.jpg

grafika | 408 KB

Pobierz
KVISUAL_POLONIA.jpg

grafika | 593 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.