"Które nagrody dziś wybierasz?" w konkursie Lay’s 

"Które nagrody dziś wybierasz?" w konkursie Lay’s 

1 października rozpoczął się konkurs Lay’s realizowany pod hasłem „Które nagrody dziś wybierasz?”. Codziennie do wygrania iPhone 8 oraz sześć innych nagród. Konkurs wspiera kampania reklamowa „Które Lay’s dziś wybierasz?”, która swoim zasięgiem obejmuje TV, POS, 360° digital, w tym social media oraz współpracę z influencerami. Za jej przygotowanie odpowiadają agencje VMLY&R Poland, BBDO Warszawa, OMD Media Direction, MAKATA i Agencja Reklamowa Avanti.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować na stronie internetowej Lays.pl, znajdujący się wewnątrz paczki, kod promocyjny. Kolejnym krokiem jest wykonanie zadania, które polega na stworzeniu pomysłowej grafiki za pomocą specjalnego kreatora, dostępnego na stronie konkursowej oraz udzieleniu pomysłowej i kreatywnej odpowiedzi na pytanie dedykowane danemu etapowi konkursu.
Każdego dnia uczestnicy zabawy grają o jedną z sześciu różnych nagród. Codziennie jeden ze zwycięzców mini konkursu wygrywa dodatkowo nagrodę specjalną - iPhone 8. Konkurs podzielony jest na 5 etapów – w każdym z nich na zwycięzców zabawy czekają inne nagrody. Ich łączna pula to aż 490 nagród o łącznej wartości blisko pół miliona złotych. Konkurs trwa do 9 grudnia 2018 roku.
Do współpracy przy kampanii zaproszono influencerów, m.in.: Jelenie Jaja, Szparagi, Poszukiwacza, Trenuj z Krzychem oraz Waksy. Influencerzy będą wspierać poszczególne etapy konkursu.
Za strategię digital, koncept kreatywny, landing page, kampanię we wszystkich social media Lay's i współpracę z influencerami odpowiada VMLY&R Poland, która wraz z agencją MAKATA zrealizowała sesję zdjęciową do kampanii. Autorem zdjęć do sesji jest Damian Jaroszek. Spoty TV, przygotowane przez agencję BBDO Warszawa, emitowane będą w TV i kanałach digital, takich jak YouTube, Ipla i Player. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy OMD Media Direction. Organizatorem konkursu jest Agencja Reklamowa Avanti.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Które Lay's dziś wybierasz_VML Poland_KV_02.jpg

grafika | 1,43 MB

Pobierz
Które Lay's dziś wybierasz_VML Poland_KV_03.png

grafika | 1,57 MB

Pobierz
Które Lay's dziś wybierasz_VML Poland_KV_01.jpg

grafika | 2,25 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
3M z nową kampanią produktową dla regionu CEEMEA

Trwa regionalna, digitalowa kampania reklamowa 3M - "Wonder Science", promująca cztery specjalistyczne produkty koncernu. Za jej przygotowanie i realizację odpowiada agencja VML Poland.
Tymczasem jest PROSTO – ruszyła loteria w prawdziwie streetowym stylu

Właśnie wystartowała loteria Tymczasem jest PROSTO, w której do wygrania są nagrody pieniężne oraz wyjątkowe zestawy ciuchów stworzone we współpracy z kultową marką PROSTO Klasyk ze specjalnie zaprojektowanym motywem graficznym Tymczasem.
Gosia Rdest – najszybsza Polka i e-sportowiec Pasha w kampanii Żywiec 0,0%

Żywiec po raz kolejny zaskakuje innowacyjną kampanią łączącą świat offline z onlinem – w ramach promocji piwa Żywiec 0,0% marka zaprosiła do współpracy: Gosię Rdest, najszybszą Polkę oraz Pashę, gracza e-sportowego. Wszystkie materiały zostały przygotowane z myślą o środ
Noc w IKEA. Nietypowa akcja i wyjątkowy, kameralny koncert w Poznaniu

Umeblowanie sypialni może być niemałym wyzwaniem, ale też czystą przyjemnością, jeśli tylko otrzymamy garść fachowych porad i zobaczymy na własne oczy, jak mogą prezentować się sypialnie w różnych stylach. Aby wybrać odpowiednią aranżację jednego z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu, warto jest przetestować różne rozwiązania. Z okazji przebudowy działu sypialnianego IKEA wraz z agencją VMLY&R Poland zorganizowała nietypowe wydarzenia w Poznaniu.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.