Michał Banaszewski jurorem Effie Awards 2018
Kopiuj tekst

Michał Banaszewski jurorem Effie Awards 2018

Michał Banaszewski, Chief Business Officer w VML Poland, wraz z innymi praktykami, ekspertami i autorytetami w szeroko rozumianej branży komunikacji marketingowej oraz marketingu, szukał najskuteczniejszych kampanii minionego roku.

Jury konkursu Effie Awards stanowią przedstawiciele reklamodawców (klientów), agencji kreatywnych, agencji interactive, domów mediowych, mediów, instytutów badawczych oraz niezależni branżowi eksperci. Taki skład jury pozwala oceniać kampania z wielu punktów widzenia i nagradzać te najskuteczniejsze.
Zdjęcia z obrad jury - grupa VII:

Effie Awards Poland

Czy można się spierać o liczby? Oj można... Bo każda może się przełożyć na wynik kampanii, a ten - na nagrodę. Zobaczcie sami, jaka atmosfera panowała podczas obrad pierwszego dnia. Dziękujemy...

Wśród jurorów tegorocznej edycji konkursu Effie Awards Poland znalazł się również Dariusz Andrian, Chief Executive Officer w VML Poland
Konkurs Effie Awards po raz pierwszy został zorganizowany w 1968 roku w Nowym Yorku przez Amerykańskie Stowarzyszenie Marketingu. Licencję na prowadzenie konkursu w Polsce od 1999 roku posiada Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. Effie jest obecnie organizowane w ponad 40 krajach na świecie.
Ogłoszenie nominacji polskiej edycji Effie Awards już 20 września.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.