Sitek wyrusza w podróż w głąb siebie… Już jest nowy teledysk do utworu „Mogę wszystko”

Sitek wyrusza w podróż w głąb siebie… Już jest nowy teledysk do utworu „Mogę wszystko”

Opublikowany

„Co ci daje siłę? Co ci daje motywację?” – pyta Sitek w utworze „Mogę wszystko”, który właśnie ujrzał światło dzienne. Nowy kawałek to reinterpretacja klasyka WWO, którą wyprodukowali Zeppy Zep i Steez. W klipie promującym utwór, Sitek odbywa retrospektywną podróż w głąb siebie, mierząc się z własnymi demonami. To już drugi teledysk zapowiadający Projekt TYMCZASEM, który sponsoruje marka EB. Pierwszy z serii klip – „Chcemy być wyżej” w wykonaniu Sokoła po tygodniu od premiery ma ponad 7 milionów wyświetleń na YouTube.

Utwór „Mogę wszystko” odczytałem jako opowieść o sobie, spojrzenie w głąb oraz konfrontację z tym, co nadejdzie. Chciałem stworzyć film, który zabierze widza w podróż oniryczną, tajemniczą, nieokreśloną, a zarazem bardzo klimatyczną. To dlatego zdecydowałem się ukazać Sitka jadącego nocą przez miasto, który mierzy się ze swoimi demonami. W ten sposób powstał obraz, w którym tak naprawdę do końca nie wiemy, co jest rzeczywistością, a co jedynie iluzją.

Tomasz Knittel, reżyser teledysku

Teledysk skupia się na jadącym samochodem Sitku, który pod osłoną nocy przemierza drogi. Podczas tej podróży raper obserwuje sytuacje na mijanych ulicach i chodnikach, porwane fragmenty rzeczywistości oraz metaforyczne wizje. Całość jest dość abstrakcyjna i surrealistyczna, przypomina bowiem sen. Klip kończy się symbolicznym spotkaniem Sokoła z Sitkiem.
Teledysk promuje reinterpretację utworu WWO „Mogę wszystko”, klasyka polskiego hip-hopu, który ukazał się w 2005 roku. Numer w ramach Projektu TYMCZASEM został przearanżowany przez uznanych producentów – Zeppy Zepa i Steeza, a w nowym wydaniu rapuje go Sitek. Teledysk wyprodukowała Papaya Films, za postprodukcję odpowiedzialne było studio Lunapark. Nowy klip można obejrzeć na stronie www.projekttymczasem.pl oraz na youtube’owym kanale SitekOfficial.
Za komunikację ATL i działania digital marki EB odpowiada agencja VML Poland. 
Prace nad aranżacją utworu można zobaczyć w drugim odcinku z serii krótkich dokumentów „docuseries”, w których Steez ukazuje kulisy projektu. Wszystkie odcinki dostępne są m.in. na stronie www.projekttymczasem.pl oraz na kanale YouTube: nigdystopTV. W ramach Projektu TYMCZASEM powstaną jeszcze dwa klipy – do nowych aranżacji utworów Pezeta i Żabsona.
Nowe wersje wybranych kawałków oraz teledyski zapowiadają niezwykłe wydarzenie – Projekt TYMCZASEM, który 6 października odbędzie się na deskach krakowskiego teatru im. Juliusza Słowackiego. W wydarzeniu Sokołowi, Pezetowi, Żabsonowi i Sitkowi towarzyszyć będzie jeszcze dziewięciu czołowych przedstawicieli rodzimego hip-hopu – w Krakowie pojawią się: Białas, Falcon1, Otsochodzi, Paluch, PlanBe, Rasmentalism, Sarius, Tede, i Włodi.

Więcej informacji na: www.projekttymczasem.pl

Udostępnij

Powiązane artykuły
Polish rapper makes fun of modern rap videos in this new viral sensation

temu

Modern rap videos are so full of luxurious visuals that at times, it seems ridiculous. So it’s no surprise that someone felt it deserves some good old mocking. In his brand new video, one of the most respected and best-known Polish rappers, Sokół (Eng. Falcon), makes fun of modern trends by taking it to the next level. The video not only went viral in Poland (more than 13 million views in two weeks and still counting), but it gained popularity in other European countries, like the United Kingdom, the Netherlands and Germany. Once you see it, you will definitely know why.
Najnowszy klip Pezeta do utworu „Piroman”

temu

„Świat nie ma sensu. Trzeba mu go nadać samemu” – cytat zaczerpnięty z filmu „Symetria” wprowadza w świat najnowszego klipu Pezeta do utworu „Piroman”. Obraz zrealizowany na taśmie 35 mm utrzymany jest w stylistyce klasycznych rapowych klipów lat 90-tych. To już trzeci z serii teledysków promujących Projekt TYMCZASEM, sponsorowany przez markę EB. Sam utwór jest reinterpretacją numeru Żabsona, a za oprawę muzyczną odpowiada Steez z duetu PRO8L3M.
Tchibo Cafissimo świętuje 10 lat w Polsce

temu

Marka Tchibo Cafissimo kończy w Polsce 10 lat i świętując swoje urodziny pragnie podarować coś wyjątkowego obecnym i nowym konsumentom. Z tej okazji agencja VML Poland przygotowała i realizuje kampanię wizerunkowo-sprzedażową, podkreślającą silne strony systemu Cafissimo, czyli jakość i smak. Kampania, która wystarowała 1 września, obejmuje działania w TV oraz w digitalu.
mBank z nową kampanią usługi skierowanej do przyszłych przedsiębiorców

temu

Ruszyła kolejna odsłona kampanii zachęcającej przyszłych przedsiębiorców do otwierania firmy w placówkach oraz na stronie internetowej mBanku. W kampanii przygotowanej przez agencję VML Poland podkreślono fakt, że w mBanku zakładając działalność gospodarczą można zyskać wsparcie księgowej.