Tchibo Cafissimo świętuje 10 lat w Polsce

Tchibo Cafissimo świętuje 10 lat w Polsce

Opublikowany

Marka Tchibo Cafissimo kończy w Polsce 10 lat i świętując swoje urodziny pragnie podarować coś wyjątkowego obecnym i nowym konsumentom. Z tej okazji agencja VML Poland przygotowała i realizuje kampanię wizerunkowo-sprzedażową, podkreślającą silne strony systemu Cafissimo, czyli jakość i smak. Kampania, która wystarowała 1 września, obejmuje działania w TV oraz w digitalu.

Idea kreatywna i hasło kampanii brzmią "To, co dobre zaczyna się od Cafissimo". Dwa 15-sekundowe spoty podkreślają wysoką jakość 100% naturalnej kawa z certyfikatami jakości, która dzięki hermetycznemu zamknięciu zachowuje aromat i świeżość. A wygodne i designerskie ekspresy ciśnieniowe Tchibo Cafissimo pozwalają szybko i łatwo przygotować wyśmienitą kawę.

null

null

Tchibo Polska

Świętuj z nami 10 urodziny Tchibo Cafissimo! 🎉🎈🎊 Poznaj wyjątkowe oferty i ciesz się tym, co dobre, za mniej!

W ramach specjalnej promocji na fanów kawy czekają zestawy ekspresów i kaw kapsułkowych Tchibo Cafissimo w obniżonych i atrakcyjnych cenach. Urodzinowe zestawy dostępne są sprzedaży w sklepie internetowym Tchibo oraz w sklepach stacjonarnych Tchibo. Urodzinowa promocja trwa od 10 do 23 września lub do wyczerpania zapasów.
Działania realizowane są w telewizji oraz w Internecie, gdzie swoim zasięgiem obejmują social media (YouTube, Facebook, Instagram) oraz kampanię display. Kreacją i realizacją kampanii oraz zakupem mediów online zajęła się agencja VML Poland. Za zakup mediów ATL odpowiada dom mediowy Initiative Media. Kampania potrwa do 23 września.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Tchibo Cafissimo_VML Poland_2.png

grafika | 1,1 MB

Pobierz
Tchibo Cafissimo_VML Poland_1.png

grafika | 1,36 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Polish rapper makes fun of modern rap videos in this new viral sensation

temu

Modern rap videos are so full of luxurious visuals that at times, it seems ridiculous. So it’s no surprise that someone felt it deserves some good old mocking. In his brand new video, one of the most respected and best-known Polish rappers, Sokół (Eng. Falcon), makes fun of modern trends by taking it to the next level. The video not only went viral in Poland (more than 13 million views in two weeks and still counting), but it gained popularity in other European countries, like the United Kingdom, the Netherlands and Germany. Once you see it, you will definitely know why.
Najnowszy klip Pezeta do utworu „Piroman”

temu

„Świat nie ma sensu. Trzeba mu go nadać samemu” – cytat zaczerpnięty z filmu „Symetria” wprowadza w świat najnowszego klipu Pezeta do utworu „Piroman”. Obraz zrealizowany na taśmie 35 mm utrzymany jest w stylistyce klasycznych rapowych klipów lat 90-tych. To już trzeci z serii teledysków promujących Projekt TYMCZASEM, sponsorowany przez markę EB. Sam utwór jest reinterpretacją numeru Żabsona, a za oprawę muzyczną odpowiada Steez z duetu PRO8L3M.
mBank z nową kampanią usługi skierowanej do przyszłych przedsiębiorców

temu

Ruszyła kolejna odsłona kampanii zachęcającej przyszłych przedsiębiorców do otwierania firmy w placówkach oraz na stronie internetowej mBanku. W kampanii przygotowanej przez agencję VML Poland podkreślono fakt, że w mBanku zakładając działalność gospodarczą można zyskać wsparcie księgowej. 
Sitek wyrusza w podróż w głąb siebie… Już jest nowy teledysk do utworu „Mogę wszystko”

temu

„Co ci daje siłę? Co ci daje motywację?” – pyta Sitek w utworze „Mogę wszystko”, który właśnie ujrzał światło dzienne. Nowy kawałek to reinterpretacja klasyka WWO, którą wyprodukowali Zeppy Zep i Steez. W klipie promującym utwór, Sitek odbywa retrospektywną podróż w głąb siebie, mierząc się z własnymi demonami. To już drugi teledysk zapowiadający Projekt TYMCZASEM, który sponsoruje marka EB. Pierwszy z serii klip – „Chcemy być wyżej” w wykonaniu Sokoła po tygodniu od premiery ma ponad 7 milionów wyświetleń na YouTube.