Największa akcja promocyjna Żywca „Ustaw sobie Ż” powraca. Co tydzień do wygrania 300 000 zł

Największa akcja promocyjna Żywca „Ustaw sobie Ż” powraca. Co tydzień do wygrania 300 000 zł

Opublikowany

Po sukcesie zeszłorocznej loterii Żywiec startuje z kolejną edycją. Pula nagród gwarantowanych jest w tym roku jeszcze większa i wynosi 5,7 mln zł.

Loteria „Ustaw sobie Ż” startuje 19 kwietnia i potrwa 19 tygodni. Aktywacja oparta jest na innowacyjnym i bardzo atrakcyjnym dla konsumentów mechanizmie. Aby wziąć udział w promocji wystarczy kupić piwo Żywiec, znaleźć kod pod kapslem lub zawleczką,  zarejestrować go na stronie zywiec.com.pl lub przez Messenger i ustawić piwa Żywiec w dowolnej, wybranej przez siebie kolejności. Co tydzień, spośród zgłoszonych ustawień losowane jest jedno i jego autor wygrywa 300 000 zł.

Oceniając wyniki z poprzedniego roku, nie mieliśmy wątpliwości, że warto powtórzyć ten niezwykle skuteczny i atrakcyjny dla konsumentów mechanizm. Ubiegłoroczna edycja nie tylko cieszyła się ogromną popularnością, o czym świadczy rekordowa liczba zgłoszeń, ale co najważniejsze przyczyniła się do umocnienia pozycji marki na rynku. Wierzymy, że tegoroczna edycja, między innymi dzięki wydłużeniu czasu jej trwania oraz możliwości dokonywania zgłoszeń przez Messengera, będzie miała jeszcze szerszy zasięg i będzie bardziej dostępna dla każdego potencjalnego uczestnika.

Ewa Kierlik, Senior Brand Manager Żywca

Pierwsze losowanie 300 000 zł odbędzie się już 26 kwietnia, a kolejne w każdy czwartek (z wyjątkiem 4 maja i 1 czerwca) przez 19 tygodni. W promocji biorą udział piwa: Żywiec Jasne Pełne, Żywiec Białe, Żywiec APA, Żywiec Amerykańskie Pszeniczne, Żywiec Porter, Żywiec IPA. Promocyjne kapsle zostały oznaczone czerwoną literą Ż.
Autorem pomysłu loterii „Ustaw sobie Ż” jest agencja Just. Za realizację loterii odpowiada agencja  G3 Group. Kampanię TV stworzyła 2012 Agency. Za działania digital odpowiada agencja VML Poland, PR - agencja Hope. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Starcom.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Projekt TYMCZASEM – nowa kampania telewizyjna z udziałem raperów

temu

EB startuje z nowymi spotami telewizyjnymi wpisującymi się w platformę TYMCZASEM, w ramach której marka udowadnia, że etap poszukiwania i poznawania siebie ma fundamentalne znaczenie w życiu człowieka. Kampania telewizyjna składa się z czterech spotów – każdy dedykowany jednemu raperowi: Sokołowi, Pezetowi, Żabsonowi i Sitkowi.
Kampania Lato Smakuje Lepiej z Lay's

temu

16 lipca ruszyła najnowsza kampania „Lato smakuje lepiej z Lay’s”. W tym sezonie Lay’s pojawi się wszędzie tam, gdzie trwa wakacyjna zabawa. Konsumenci będą mogli delektować się smakiem chipsów Lay’s podczas wielu samplingów w trakcie projekcji filmów w kinach letnich w całej Polsce oraz przy okazji zabawy w ramach mobilnego studia muzycznego Lay’s Summer Studio. Dodatkowo, kampania wspiera wprowadzenie na rynek limitowanej edycji chipsów w dwóch smakach – „Grande Quesadilia” oraz„El Burgerro”.
Kuba Błaszczykowski w digitalowej kampanii marki Lay’s

temu

Do 15 lipca trwała loteria marki Lay's, w której na fanów sportu czekało codziennie 111 nagród, a co tydzień wygrać można było spotkanie z Kubą Błaszczykowskim. Za internetową odsłonę kampanii odpowiada agencja VML Poland.
Sokół, Pezet, Żabson i Sitek w wyjątkowej muzycznej kolaboracji. TYMCZASEM EB

temu

Sokół, Pezet, Żabson i Sitek – czterej raperzy, których artystyczne ścieżki do tej pory się nie przecięły, rozpoczęli właśnie wyjątkową muzyczną kolaborację. Jej efektem będzie unikalne wydarzenie, sponsorowane przez markę EB. Działania wpisują się w ideę TYMCZASEM, w ramach której marka udowadnia, że etap poszukiwania, mylenia się i poznawania siebie ma fundamentalne znaczenie w życiu człowieka.