Największa akcja promocyjna Żywca „Ustaw sobie Ż” powraca. Co tydzień do wygrania 300 000 zł

Największa akcja promocyjna Żywca „Ustaw sobie Ż” powraca. Co tydzień do wygrania 300 000 zł

Opublikowany

Po sukcesie zeszłorocznej loterii Żywiec startuje z kolejną edycją. Pula nagród gwarantowanych jest w tym roku jeszcze większa i wynosi 5,7 mln zł.

Loteria „Ustaw sobie Ż” startuje 19 kwietnia i potrwa 19 tygodni. Aktywacja oparta jest na innowacyjnym i bardzo atrakcyjnym dla konsumentów mechanizmie. Aby wziąć udział w promocji wystarczy kupić piwo Żywiec, znaleźć kod pod kapslem lub zawleczką,  zarejestrować go na stronie zywiec.com.pl lub przez Messenger i ustawić piwa Żywiec w dowolnej, wybranej przez siebie kolejności. Co tydzień, spośród zgłoszonych ustawień losowane jest jedno i jego autor wygrywa 300 000 zł.

Oceniając wyniki z poprzedniego roku, nie mieliśmy wątpliwości, że warto powtórzyć ten niezwykle skuteczny i atrakcyjny dla konsumentów mechanizm. Ubiegłoroczna edycja nie tylko cieszyła się ogromną popularnością, o czym świadczy rekordowa liczba zgłoszeń, ale co najważniejsze przyczyniła się do umocnienia pozycji marki na rynku. Wierzymy, że tegoroczna edycja, między innymi dzięki wydłużeniu czasu jej trwania oraz możliwości dokonywania zgłoszeń przez Messengera, będzie miała jeszcze szerszy zasięg i będzie bardziej dostępna dla każdego potencjalnego uczestnika.

Ewa Kierlik, Senior Brand Manager Żywca

Pierwsze losowanie 300 000 zł odbędzie się już 26 kwietnia, a kolejne w każdy czwartek (z wyjątkiem 4 maja i 1 czerwca) przez 19 tygodni. W promocji biorą udział piwa: Żywiec Jasne Pełne, Żywiec Białe, Żywiec APA, Żywiec Amerykańskie Pszeniczne, Żywiec Porter, Żywiec IPA. Promocyjne kapsle zostały oznaczone czerwoną literą Ż.
Autorem pomysłu loterii „Ustaw sobie Ż” jest agencja Just. Za realizację loterii odpowiada agencja  G3 Group. Kampanię TV stworzyła 2012 Agency. Za działania digital odpowiada agencja VML Poland, PR - agencja Hope. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Starcom.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
"Które nagrody dziś wybierasz?" w konkursie Lay’s 

temu

1 października rozpoczął się konkurs Lay’s realizowany pod hasłem „Które nagrody dziś wybierasz?”. Codziennie do wygrania iPhone 8 oraz sześć innych nagród. Konkurs wspiera kampania reklamowa „Które Lay’s dziś wybierasz?”, która swoim zasięgiem obejmuje TV, POS, 360° digital, w tym social media oraz współpracę z influencerami. Za jej przygotowanie odpowiadają agencje VMLY&R Poland, BBDO Warszawa, OMD Media Direction, MAKATA i Agencja Reklamowa Avanti.
Żabson bierze na warsztat klasykę – „Ukryty w mieście krzyk”. To już ostatni teledysk w ramach Projektu TYMCZASEM

temu

„Nie mamy jeszcze nic, a chcemy szczęściem tego świata wreszcie żyć” – rapował Pezet 16 lat temu w nieśmiertelnym numerze „Ukryty w mieście krzyk”. W 2018 roku wersy rapera są w 100% aktualne, a aspiracje młodych artystów ciągle zderzają się z niezrozumieniem i krytyką ze strony anonimowych hejterów. Właśnie o tym opowiada najnowszy teledysk Żabsona do interpretacji kawałka uważanego za klasykę polskiego rapu. Nowa wersja „Ukrytego w mieście krzyku” promuje Projekt TYMCZASEM sponsorowany przez markę EB.
Dom Pełen Życia. Rusza drugi sezon fabularnego miniserialu sponsorowanego przez IKEA

temu

Już 30 września na antenie Telewizji Polsat wyemitowany zostanie pierwszy odcinek miniserialu komediowego „Dom Pełen Życia”. To kontynuacja serii „Dom Pełen Zmian”, którą można było oglądać jesienią ubiegłego roku. W obsadzie znaleźli się m.in. Iza Kuna, Artur Żmijewski, Wojciech Mecwaldowski, Marcin Perchuć, Piotr Gąsowski i Olga Kalicka. Sponsorem serialu jest IKEA.
Cheetos Mustache inspiruje

temu

Ruszyła kampania reklamowa limitowanej edycji paczek Cheetos Mustache z chrupkami w kształcie wąsów o smaku BBQ. Marka zachęca fanów do poszukiwania inspiracji, które mogą posłużyć do stworzenia kształtów chrupek Cheetos. Za działania odpowiada agencja VML Poland.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.