Kampania Lato Smakuje Lepiej z Lay's

Kampania Lato Smakuje Lepiej z Lay's

Opublikowany

16 lipca ruszyła najnowsza kampania „Lato smakuje lepiej z Lay’s”. W tym sezonie Lay’s pojawi się wszędzie tam, gdzie trwa wakacyjna zabawa. Konsumenci będą mogli delektować się smakiem chipsów Lay’s podczas wielu samplingów w trakcie projekcji filmów w kinach letnich w całej Polsce oraz przy okazji zabawy w ramach mobilnego studia muzycznego Lay’s Summer Studio. Dodatkowo, kampania wspiera wprowadzenie na rynek limitowanej edycji chipsów w dwóch smakach – „Grande Quesadilia” oraz„El Burgerro”.

Kultowy pojazd, współczesne hity

Podczas licznych eventów w kultowym Volkswagenie TS będzie działać Lay’s Summer Studio, gdzie konsumenci będą mogli tworzyć letni utwór Lay’s. W wakacje ten wyjątkowy pojazd przyjedzie do najbardziej popularnych letnich destynacji – pojawi się w wakacyjnych kurortach oraz w miejscach, gdzie ludzie spędzają letnie chwile. Eventom będzie towarzyszył sampling chipsów Lay’s. Całą akcję muzycznie podsumuje swoim kawałkiem beatboxer Dharni.

Lato to czas zabawy w gronie przyjaciół i znajomych. Chcemy umilać wszystkie chwile – również w wakacje. Z tej okazji oferujemy teraz chipsy Lay’s w dwóch nowych smakach. Można się nimi delektować podczas wypoczynku na plaży, na największych wakacyjnych wydarzeniach czy w trakcie seansów filmowych pod chmurką. Cieszcie się wspaniałym smakiem lata z Lay’s.

Ewa Doligalska, Brand Manager Lay's, PepsiCo

Smak lata w podwójnym wydaniu

W te wakacje konsumenci mają okazję cieszyć się limitowaną edycją chipsów Lay’s w dwóch niezwykłych letnich smakach – karbowanymi „Grande Quesadilia”, których smak okazał się hitem lata 2016 oraz „El Burgerro”, które po znakomitym przyjęciu w innych krajach Europy debiutują na polskim rynku. Chipsy przyciągają wzrok wyróżniającymi się opakowaniami z efektem błyszczących fal.

Lay's pl

W te wakacje nowości Lay's wjeżdżają na chrupko! Hasta la Quesadilla! #latosmakujelepiejzlays

Lay's pl

Nowy w paczce Lay's El Burgerro: przystojny, intrygujący, taki do schrupania! Najlepiej się czuje podczas wyjść ze znajomymi. Potwierdzone info 😉 #latosmakujelepiejzlays

Silne wsparcie marketingowe

„Lato smakuje lepiej z Lay’s” to silna kampania 360°, która obejmuje działania reklamowe w telewizji, w portalach internetowych, w mediach społecznościowych oraz zaangażowanie Dharniego. Dedykowane nośniki zewnętrzne (OOH) widoczne są przy plażach oraz w letnich kurortach. W punktach sprzedaży pojawiły się specjalne materiały POS oraz limitowana edycja chipsów w dwóch smakach. W ramach kampanii zaplanowany jest sampling produktów podczas serii eventów w najpopularniejszych letnich destynacjach oraz na pokazach w kinach plenerowych. Kampania obejmuje również wsparcie PR.
Adaptację spotu reklamowego promującego tegoroczną kampanię „Lato smakuje lepiej z Lay’s” przygotowała agencja BBDO Warszawa. Za działania w Internecie odpowiada VML Poland, a planowaniem i zakupem mediów zajmuje się Media Direction OMD. Eventy organizuje Brave Agency, a materiały POS przygotowała agencja Pink Pepper Media. Wsparcie PR zapewnia Questia.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Projekt TYMCZASEM – nowa kampania telewizyjna z udziałem raperów

temu

EB startuje z nowymi spotami telewizyjnymi wpisującymi się w platformę TYMCZASEM, w ramach której marka udowadnia, że etap poszukiwania i poznawania siebie ma fundamentalne znaczenie w życiu człowieka. Kampania telewizyjna składa się z czterech spotów – każdy dedykowany jednemu raperowi: Sokołowi, Pezetowi, Żabsonowi i Sitkowi.
Kuba Błaszczykowski w digitalowej kampanii marki Lay’s

temu

Do 15 lipca trwała loteria marki Lay's, w której na fanów sportu czekało codziennie 111 nagród, a co tydzień wygrać można było spotkanie z Kubą Błaszczykowskim. Za internetową odsłonę kampanii odpowiada agencja VML Poland.
Sokół, Pezet, Żabson i Sitek w wyjątkowej muzycznej kolaboracji. TYMCZASEM EB

temu

Sokół, Pezet, Żabson i Sitek – czterej raperzy, których artystyczne ścieżki do tej pory się nie przecięły, rozpoczęli właśnie wyjątkową muzyczną kolaborację. Jej efektem będzie unikalne wydarzenie, sponsorowane przez markę EB. Działania wpisują się w ideę TYMCZASEM, w ramach której marka udowadnia, że etap poszukiwania, mylenia się i poznawania siebie ma fundamentalne znaczenie w życiu człowieka.
Zasmakuj lekkości z napojami Żywiec Zdrój®

temu

W czerwcu rozpoczęła się kampania reklamowa pod hasłem „Zasmakuj lekkości”, przedstawiająca portfolio napojów Żywiec Zdrój®. Nowości produktowe będą widoczne przez całe lato: w TV, w Internecie, na nośnikach OOH oraz w sklepach. Za koncept, kreację oraz działania w Internecie oraz TV odpowiada agencja VML Poland.