Kuba Błaszczykowski w digitalowej kampanii marki Lay’s

Kuba Błaszczykowski w digitalowej kampanii marki Lay’s

Opublikowany

Do 15 lipca trwała loteria marki Lay's, w której na fanów sportu czekało codziennie 111 nagród, a co tydzień wygrać można było spotkanie z Kubą Błaszczykowskim. Za internetową odsłonę kampanii odpowiada agencja VML Poland.

Wśród 111 nagród, które czekały codziennie na fanów piłki nożnej, znajdują się zestaw kina domowego, zestawy kibica: pufa w kształcie piłki oraz zapas chipsów Lay's oraz koszulki z nadrukowanym podpisem Kuby Błaszczykowskiego. W każdym tygodniu jeden zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą wygrywał wejściówkę na spotkanie z Kubą Błaszczykowskim. W tym wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się już 19 lipca w Warszawie, z piłkarzem spotka się aż 20 osób. Każdy, kto chciał wziąć udział w zabawie, powinien kupić promocyjne opakowanie Lay's, a następnie na stronie loteryjnej zarejestrować kod umieszczony w jego wnętrzu.  

Na potrzeby działań promocyjnych agencja VML Poland przygotowała loteryjną stronę kibicujzlays.lays.pl oraz wyprodukowała serię wideo ze sportowcem. Komunikacja w Internecie prowadzona była na Facebooku, Twitterze, YouTubie, Snapchacie oraz w kampanii displayowej. 
Kampania trwała od 8 maja do 15 lipca 2018 roku.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Lay's_VML Poland_Jakub Błaszczykowski_300x600.jpg

grafika | 36,6 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Projekt TYMCZASEM – nowa kampania telewizyjna z udziałem raperów

temu

EB startuje z nowymi spotami telewizyjnymi wpisującymi się w platformę TYMCZASEM, w ramach której marka udowadnia, że etap poszukiwania i poznawania siebie ma fundamentalne znaczenie w życiu człowieka. Kampania telewizyjna składa się z czterech spotów – każdy dedykowany jednemu raperowi: Sokołowi, Pezetowi, Żabsonowi i Sitkowi.
Kampania Lato Smakuje Lepiej z Lay's

temu

16 lipca ruszyła najnowsza kampania „Lato smakuje lepiej z Lay’s”. W tym sezonie Lay’s pojawi się wszędzie tam, gdzie trwa wakacyjna zabawa. Konsumenci będą mogli delektować się smakiem chipsów Lay’s podczas wielu samplingów w trakcie projekcji filmów w kinach letnich w całej Polsce oraz przy okazji zabawy w ramach mobilnego studia muzycznego Lay’s Summer Studio. Dodatkowo, kampania wspiera wprowadzenie na rynek limitowanej edycji chipsów w dwóch smakach – „Grande Quesadilia” oraz„El Burgerro”.
Sokół, Pezet, Żabson i Sitek w wyjątkowej muzycznej kolaboracji. TYMCZASEM EB

temu

Sokół, Pezet, Żabson i Sitek – czterej raperzy, których artystyczne ścieżki do tej pory się nie przecięły, rozpoczęli właśnie wyjątkową muzyczną kolaborację. Jej efektem będzie unikalne wydarzenie, sponsorowane przez markę EB. Działania wpisują się w ideę TYMCZASEM, w ramach której marka udowadnia, że etap poszukiwania, mylenia się i poznawania siebie ma fundamentalne znaczenie w życiu człowieka.
Zasmakuj lekkości z napojami Żywiec Zdrój®

temu

W czerwcu rozpoczęła się kampania reklamowa pod hasłem „Zasmakuj lekkości”, przedstawiająca portfolio napojów Żywiec Zdrój®. Nowości produktowe będą widoczne przez całe lato: w TV, w Internecie, na nośnikach OOH oraz w sklepach. Za koncept, kreację oraz działania w Internecie oraz TV odpowiada agencja VML Poland.