Kuba Błaszczykowski w digitalowej kampanii marki Lay’s

Kuba Błaszczykowski w digitalowej kampanii marki Lay’s

Opublikowany

Do 15 lipca trwała loteria marki Lay's, w której na fanów sportu czekało codziennie 111 nagród, a co tydzień wygrać można było spotkanie z Kubą Błaszczykowskim. Za internetową odsłonę kampanii odpowiada agencja VML Poland.

Wśród 111 nagród, które czekały codziennie na fanów piłki nożnej, znajdują się zestaw kina domowego, zestawy kibica: pufa w kształcie piłki oraz zapas chipsów Lay's oraz koszulki z nadrukowanym podpisem Kuby Błaszczykowskiego. W każdym tygodniu jeden zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą wygrywał wejściówkę na spotkanie z Kubą Błaszczykowskim. W tym wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się już 19 lipca w Warszawie, z piłkarzem spotka się aż 20 osób. Każdy, kto chciał wziąć udział w zabawie, powinien kupić promocyjne opakowanie Lay's, a następnie na stronie loteryjnej zarejestrować kod umieszczony w jego wnętrzu.  

Na potrzeby działań promocyjnych agencja VML Poland przygotowała loteryjną stronę kibicujzlays.lays.pl oraz wyprodukowała serię wideo ze sportowcem. Komunikacja w Internecie prowadzona była na Facebooku, Twitterze, YouTubie, Snapchacie oraz w kampanii displayowej. 
Kampania trwała od 8 maja do 15 lipca 2018 roku.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Lay's_VML Poland_Jakub Błaszczykowski_300x600.jpg

grafika | 36,6 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
"Które nagrody dziś wybierasz?" w konkursie Lay’s 

temu

1 października rozpoczął się konkurs Lay’s realizowany pod hasłem „Które nagrody dziś wybierasz?”. Codziennie do wygrania iPhone 8 oraz sześć innych nagród. Konkurs wspiera kampania reklamowa „Które Lay’s dziś wybierasz?”, która swoim zasięgiem obejmuje TV, POS, 360° digital, w tym social media oraz współpracę z influencerami. Za jej przygotowanie odpowiadają agencje VMLY&R Poland, BBDO Warszawa, OMD Media Direction, MAKATA i Agencja Reklamowa Avanti.
Żabson bierze na warsztat klasykę – „Ukryty w mieście krzyk”. To już ostatni teledysk w ramach Projektu TYMCZASEM

temu

„Nie mamy jeszcze nic, a chcemy szczęściem tego świata wreszcie żyć” – rapował Pezet 16 lat temu w nieśmiertelnym numerze „Ukryty w mieście krzyk”. W 2018 roku wersy rapera są w 100% aktualne, a aspiracje młodych artystów ciągle zderzają się z niezrozumieniem i krytyką ze strony anonimowych hejterów. Właśnie o tym opowiada najnowszy teledysk Żabsona do interpretacji kawałka uważanego za klasykę polskiego rapu. Nowa wersja „Ukrytego w mieście krzyku” promuje Projekt TYMCZASEM sponsorowany przez markę EB.
Dom Pełen Życia. Rusza drugi sezon fabularnego miniserialu sponsorowanego przez IKEA

temu

Już 30 września na antenie Telewizji Polsat wyemitowany zostanie pierwszy odcinek miniserialu komediowego „Dom Pełen Życia”. To kontynuacja serii „Dom Pełen Zmian”, którą można było oglądać jesienią ubiegłego roku. W obsadzie znaleźli się m.in. Iza Kuna, Artur Żmijewski, Wojciech Mecwaldowski, Marcin Perchuć, Piotr Gąsowski i Olga Kalicka. Sponsorem serialu jest IKEA.
Cheetos Mustache inspiruje

temu

Ruszyła kampania reklamowa limitowanej edycji paczek Cheetos Mustache z chrupkami w kształcie wąsów o smaku BBQ. Marka zachęca fanów do poszukiwania inspiracji, które mogą posłużyć do stworzenia kształtów chrupek Cheetos. Za działania odpowiada agencja VML Poland.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.