VML Poland Sieciową Agencją Interaktywną Roku

VML Poland Sieciową Agencją Interaktywną Roku

Opublikowany

Wczoraj podczas uroczystej gali redakcja "Media & Marketing Polska" uhonorowała najlepsze agencje interaktywne i marketingu zintegrowanego. Wyłoniono także zwycięzców konkursu Golden Arrow. Tytuł Sieciowej Agencji Interaktywnej Roku trafił w ręce VML Poland.

Nagrody i wyróżnienia "Media & Marketing Polska" przyznaje biorąc pod uwagę badania satysfakcji klientów przeprowadzone przez Kantar Millward Brown, a także wyniki biznesowe agencji oraz ich dane finansowe.
W raporcie "Agencje Interaktywne i Agencje Marketingu Zintegrowanego" tytuł Sieciowej Agencji Interaktywnej Roku przypadł agencji VML Poland. Jak czytamy w uzasadnieniu redakcji, nagroda przypadła agencji za „konsekwencję w biznesie, udaną rozbudowę struktur i zwiększenie obrotów o kolejne 10% proc. Ale nie tylko. Agencja świeci przykładem nie tylko na naszym rynku. Jest ambasadorem polskiego biznesu reklamowego za granicą".
VML Poland Sieciową Agencją Interaktywną Roku

VML Poland Sieciową Agencją Interaktywną Roku

Podczas wczorajszej gali w Małej Warszawie wyłoniono także zwycięzców konkursu marketingowego Golden Arrow. W kategorii Promocja sprzedaży BtoC wyróżnienie zdobył projekt "Ustaw sobie Ż" zrealizowany przez agencje VML Poland, Just oraz 2012 dla marki Żywiec.
Konkurs Golden Arrow jest organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu i VFP Communications, wydawcę miesięcznika "Media i Marketing Polska". Pełne wyniki konkursu dostępne są na stronie internetowej.
Gala w Małej Warszawie

Gala w Małej Warszawie

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

VML Poland_Sieciowa Agencja Interaktywna Roku_02.png

grafika | 1,62 MB

Pobierz
VML Poland_Sieciowa Agencja Interaktywna Roku_01.png

grafika | 1,95 MB

Pobierz
VML Poland_Sieciowa Agencja Interaktywna Roku_Dariusz Andrian.jpg

grafika | 632 KB

Pobierz
VML Poland_Sieciowa Agencja Interaktywna Roku_gala.jpg

grafika | 339 KB

Pobierz