Dariusz Andrian prezesem zarządu SAR

Dariusz Andrian prezesem zarządu SAR

Dariusz Andrian, CEO VML Poland i Grupy Young & Rubicam Brands został prezesem zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.

Wybory odbyły się 12 czerwca na walnym zgromadzeniu członków Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR i Związku Agencji Reklamowych. Dariusz Andrian na stanowisku prezesa zastąpił Szymona Gutkowskiego, który pełnił tę funkcję przez dwie kadencje. 
Dariusz Andrian z branżą reklamową związany jest 20 lat. Pracował m.in. w DDB i McCann. Od 2008 roku współtworzył jako partner i dyrektor generalny Grupę Heureka, która po akwizycji WPP i VML stała się największym europejskim biurem amerykańskiej agencji VML. Od listopada 2017 roku stanowisko CEO VML Poland łączy ze stanowiskiem CEO Grupy Young&Rubicam Brands w Polsce kierując agencjami VML, Y&R Advertising, Wunderman i shoperrmarketingowym Labstore. Zarządza 350 osobowym zespołem z biurami w Warszawie i Krakowie. Był członkiem zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR, należy do Komitetu Organizacyjnego EFFIE Awards i Kapituły Mixx Awards IAB.
Poznaj władze Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR
Załączniki

Pobierz wszystkie

Dariusz_Andrian.jpg

grafika | 2,45 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.