"Ludzie, których nikt nie słucha"

"Ludzie, których nikt nie słucha"

Opublikowany

Dziś branża komunikacyjna za bardzo skupia się na narzędziach. Na tym, co się zmienia, pomijając to, co w człowieku jest niezmienne. 

A o takich właśnie prawdach mówią "ludzie, których nikt nie słucha”, czyli osoby, które zainspirowały Alberta Stęclika, stratega VML Poland, do stworzenia prezentacji na 7. edycję konferencji InternetBeta 2015. 

Prezentację i filmy, które były wyświetlane na YouTube mniej niż 1000 razy, można znaleźć pod adresem: www.ludziektorychniktnieslucha.pl.

"Piszemy to oczywiście z pozycji agencji wyrosłej z komunikacji digitalowej, gdzie dobre zrozumienie narzędzi gra rolę kluczową. Ale zawsze dbaliśmy przede wszystkim o higienę strategiczną, zrozumienie i przyjęcie punktu widzenia konsumenta i nieskromnie uważamy, że to jest jeden z kluczowych czynników sukcesu" - komentuje Michał Wolniak, Chief Strategy Officer w VML Poland.

Podczas tej samej konferencji Łukasz Majewski, PR & Marketing Manager w VML Poland, w pierwszym duecie z Maciejem Buczkowskim, głównym specjalistą ds. mediów społecznościowych w zespole PR i nowych mediów PZU w prezentacji "Miłość zmienia złe nawyki" przedstawił case study kampanii "Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym". W drugim "F*ck the H2H approach" wraz z Magdaleną Grochalą z Symetria PR, szukał odpowiedzi na pytanie, czy prawda do bólu popłaca w komunikacji. 

Prezentacja "F*ck the H2H approach" dostępna tutajKopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

11150777_10153041022602097_5058234817623965084_n.jpg

grafika | 80,4 KB

Pobierz
ib2015_logo-03.png

grafika | 22,4 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.