• Press Kit
"Ludzie, których nikt nie słucha"

Kopiuj tekst

"Ludzie, których nikt nie słucha"

Opublikowany

Dziś branża komunikacyjna za bardzo skupia się na narzędziach. Na tym, co się zmienia, pomijając to, co w człowieku jest niezmienne. 

A o takich właśnie prawdach mówią "ludzie, których nikt nie słucha”, czyli osoby, które zainspirowały Alberta Stęclika, stratega VML Poland, do stworzenia prezentacji na 7. edycję konferencji InternetBeta 2015. 

Prezentację i filmy, które były wyświetlane na YouTube mniej niż 1000 razy, można znaleźć pod adresem: www.ludziektorychniktnieslucha.pl.

"Piszemy to oczywiście z pozycji agencji wyrosłej z komunikacji digitalowej, gdzie dobre zrozumienie narzędzi gra rolę kluczową. Ale zawsze dbaliśmy przede wszystkim o higienę strategiczną, zrozumienie i przyjęcie punktu widzenia konsumenta i nieskromnie uważamy, że to jest jeden z kluczowych czynników sukcesu" - komentuje Michał Wolniak, Chief Strategy Officer w VML Poland.

Podczas tej samej konferencji Łukasz Majewski, PR & Marketing Manager w VML Poland, w pierwszym duecie z Maciejem Buczkowskim, głównym specjalistą ds. mediów społecznościowych w zespole PR i nowych mediów PZU w prezentacji "Miłość zmienia złe nawyki" przedstawił case study kampanii "Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym". W drugim "F*ck the H2H approach" wraz z Magdaleną Grochalą z Symetria PR, szukał odpowiedzi na pytanie, czy prawda do bólu popłaca w komunikacji. 

Prezentacja "F*ck the H2H approach" dostępna tutajKopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

11150777_10153041022602097_5058234817623965084_n.jpg

grafika | 80,4 KB

Pobierz
ib2015_logo-03.png

grafika | 22,4 KB

Pobierz

Agencja VML Poland pro bono wspiera akcję Podziel się Posiłkiem

VML Poland rusza z nową odsłoną akcji społecznej zainicjowanej przez firmę Danone i organizowanej przez Banki Żywności, której celem jest walka z niedożywieniem dzieci. Tegoroczna kampania realizowana jest pod hasłem „Dzielisz się wirtualnie, podziel się realnie!" i opiera się na fenomenie wrzucania do serwisu Instagram zdjęć jedzenia.