Lidl Polska na Instagramie

Lidl Polska na Instagramie

Opublikowany

Sieć sklepów Lidl od niedawna aktywna jest w serwisie Instagram i już teraz wyprzedziła swoją konkurencję pod względem liczby obserwujących profil. Za debiut marki na Instagramie odpowiada agencja VML Poland. 

Oficjalny profil marki Lidl na Instagramie, dostępny pod adresem: www.instagram.com/lidlpolska, wystartował na kilka dni przed 21. Przystankiem Woodstock. Dla uczestników festiwalu został zorganizowany konkurs zdjęciowy „Pokaż, jak się bawisz”. Mógł wziąć w nim udział każdy użytkownik Instagrama, który dodał zdjęcie zrobione w strefie chill out na Rockowej Wyspie Lidla podczas Przystanku Woodstock i otagował je #LidlPolska i #LidlRocks. Autorzy najciekawszych zdjęć otrzymali po jednym z 1000 energetycznych zestawów.

- Od kilku lat inspirujemy i edukujemy kulinarnie Polaków. Instagram jest znakomitym miejscem, w którym możemy zarażać pasją do gotowania i eksperymentowania w kuchni oraz być bliżej społeczności skupionej wokół naszej marki - komentuje Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska.

Tym samym Lidl Polska rozszerza swoją obecność w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Pinterest, Instagram). Zgodnie z najnowszym raportem SoTrender za lipiec 2015 r., facebookowy profil Lidl Polska zajmuje pozycję lidera w kategorii supermarketów pod względem liczby fanów (939 361). Jednocześnie www.facebook.com/lidlpolska ma najwięcej zaangażowanych fanów i najwyższy Interactivity Index (zbiorczy wskaźnik wszystkich aktywności w obrębie fanpage’a w ciągu miesiąca). Komunikację marki na Facebooku prowadzą agencja VML Poland oraz zespół Lidl Polska.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

lidl.png

grafika | 2,52 MB

Pobierz
Unknown.jpeg

grafika | 515 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.