Strzałkowski i Szczybelski awansują

Strzałkowski i Szczybelski awansują

Opublikowany

Marcin Strzałkowski i Łukasz Szczybelski, którzy w grudniu 2014 roku dołączyli do zespołu VML Poland, zostali Associate Creative Directorami i są na równorzędnych stanowiskach z Karoliną Kałużną, która dotychczas jednoosobowo odpowiadała za warszawski oddział agencji.

Zmiany w strukturze działu kreacji wynikają z ciągłego powiększania liczby klientów. Każdemu z trojga Associate Creative Directorów przydzieleni zostaną dedykowani klienci, dla których będą oni nadzorowali prace.

W Krakowie działem kreacji wciąż dowodzi Tomek Szkodziński. Pracą działów kreacji w Krakowie i Warszawie zarządza Dawid Szczepaniak, Executive Creative Director.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

DSC_4973_1.jpg

grafika | 1,22 MB

Pobierz

VML Poland w Internecie wspiera nową kampanię marki Bebiko

NUTRICIA, właściciel marki Bebiko, na stronie internetowej www.BebiKlub.pl uruchomiła Akademię Zdrowego Brzuszka. Platforma edukacyjna umożliwia poszerzenie wiedzy z zakresu prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego u najmłodszych. Działanie jest częścią kampanii „Bebiko 2. Od serca dla brzuszka”. W jej ramach VML Poland prowadzi działania w mediach społecznościowych.