VML Poland wspiera digitalowo konkurs „Red Bull #LotnePrzetwory”

VML Poland wspiera digitalowo konkurs „Red Bull #LotnePrzetwory”

Opublikowany

Najnowszy konkurs „Red Bull #LotnePrzetwory” zachęca do uwolnienia wewnętrznych pokładów kreatywności i umiejętności konstruktorskich, by własnoręcznie tworzyć obiekty latające przy wykorzystaniu promocyjnego czteropaka Red Bulla.

Zadanie uczestników konkursu, który trwa do końca czerwca 2015 roku, polega na złożeniu modelu machiny latającej przy wykorzystaniu i przetworzeniu czteropaka dedykowanego Konkursowi Lotów – z puszek po napoju Red Bull Energy Drink, jak i z kartonika ze zbiorczego opakowania. Zdjęcie powstałej machiny wraz z hashtagiem #LotnePrzetwory należy opublikować w serwisach Instagram, Twitter lub na stronie wydarzenia Konkurs Lotów w portalu Facebook.

Agencja VML Poland przygotowała stronę internetową konkursu #LetniePrzetwory oraz we współpracy z blogerami z Handimania, miejsca dla wszystkich kreatywnych osób, które chciałyby robić coś fajnego ręcznie, opracowała video-instrukcję pokazującą krok po kroku, jak wziąć udział w konkursie. Z kolei zespól Brand Fibres wspiera konkurs w zakresie social listeningu.

Na uczestników zabawy czekają co tydzień – koszulki, co miesiąc – czteroosobowe zaproszenie na 5. Konkurs Lotów Red Bulla w Gdyni (zaproszenie obejmuje nocleg, zwrot kosztów dojazdu i miejscówki w strefie Friends of Red Bull) oraz nagroda główna, jaką jest sędziowanie, razem z innymi gwiazdami, w prawdziwym konkursie lotów Red Bulla.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.