Smart Store Orange w aplikacji Periscope

Smart Store Orange w aplikacji Periscope

Opublikowany

Dziś, 28 kwietnia, w Warszawie otwarty został pierwszy w Polsce i drugi na świecie Smart Store Orange – interaktywny salon przyszłości, zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. Na dzień przed otwarciem salonu agencja VML Poland za pośrednictwem aplikacji Periscope przygotowała transmisję wideo na żywo, pokazując na Twitterze zza kulis nowy obiekt jeszcze przed jego oficjalnym otwarciem.

Orange jako największy telekom pod względem liczby obserwujących na Twitterze (41 tys. osób), do pokazania interaktywny salonu zaprojektowanego zgodnie z najnowszymi trendami, sięgnął po innowacyjny sposób komunikacji. Skorzystał z Periscope – nowej aplikacji i serwisu Twittera, która służy do transmisji wideo w czasie rzeczywistym. Każdy, kto obserwuje konto Orange_Polska w serwisie Twitter, mógł wybrać się na wirtualną wycieczkę po salonie, poznać jego ofertę (sprzęt i akcesoria) oraz przetestować wirtualnego doradcę.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.