• Press Kit
Marcin Strzałkowski i Łukasz Szczybelski na pokładzie VML Poland

Kopiuj tekst

Marcin Strzałkowski i Łukasz Szczybelski na pokładzie VML Poland

Opublikowany

Marcin Strzałkowski i Łukasz Szczybelski dołączyli do zespołu VML Poland. Wspierają Karolinę Kałużną – Associate Creative Director warszawskiego oddziału agencji – w randze creative group head’ów oraz jako niezależny team.

Marcin Strzałkowski to absolwent Europejskiej Akademii Sztuk, dyrektor artystyczny z 14-letnim stażem w agencjach polskich i zagranicznych. Poprzednio pełnił funkcję zastępcy dyrektora kreatywnego w agencji K2. Juror konkursów reklamy Kreatura i Eurobest 2014. Zdobywca ponad 30 nagród i wyróżnień krajowych i międzynarodowych.

Łukasz Szczybelski studiował kulturoznawstwo i sztukę nowych mediów. Z reklamą związany od ponad 7 lat. Ostatnie 5 spędził w agencji K2 na stanowisku Senior Creative Copywriter. W tym czasie pomysły jego autorstwa zdobyły ponad 30 nagród i wyróżnień krajowych oraz międzynarodowych, m.in.: KTR, Effie, Media Trendy, Davey Awards, PromaxBDA, London International Awards, W3 Awards, The Blades, FWA. W 2010 roku reprezentował Polskę w konkursie Young Lions w kategorii Cyber na festiwalu w Cannes.

Kopiuj tekst

Udostępnij

VML Poland świątecznie dla Orange Polska

VML Poland autorem świątecznej akcji „Zaskakująca moc prezentów od Orange”, w ramach której marka zaskakuje tych, którzy w świątecznej atmosferze pochłonięci są poszukiwaniem prezentów. Działanie realizowane jest w ramach trwającej akcji promocyjnej operatora „Jest co pakować!”.