VML Poland została wybrana agencją digital marki Red Bull

VML Poland została wybrana agencją digital marki Red Bull

Opublikowany

VML Poland wygrała przetarg na internetową obsługę marki Red Bull na rynku polskim. Agencja będzie odpowiedzialna za przygotowanie rocznie kilkunastu aktywacji marki, które związane będą z wydarzeniami specjalnymi i eventami organizowanym przez Red Bull w Polsce.

„Gdybyśmy zapytali wszystkich 189 pracowników VML w Polsce, dla której marki chcieliby pracować, jestem pewien, że w odpowiedzi większości z nich pojawiłaby się marka Red Bull. Witamy ją w naszym portfolio z otwartymi głowami i z przyjemnością zakasujemy rękawy” - mówi Michał Banaszewski, Business Development Director w VML Poland.

Pierwsze działania realizowane będą jeszcze w 2014 roku.

Kopiuj tekst

Udostępnij

VML Poland wygrał przetarg na strategiczne partnerstwo i długofalową obsługę marki Lay’s w internecie 

Agencja VML Poland przygotowała digitalową strategię komunikacji marki Lay’s na rynku polskim. Będzie prowadziła jej komunikację w social media (m.in. Facebook, Instagram, YouTube) oraz zrealizuje kilka dużych aktywacji w przyszłym roku. Pierwsza z nich wystartuje już w styczniu 2015 roku. W realizacji działań dla marki Lay’s, należącej do PepsiCo, VML Poland będzie współpracować z agencją reklamową BBDO i domem mediowym OMD Media Direction.