Tomek Szkodziński awansuje na Creative Directora

Tomek Szkodziński awansuje na Creative Directora

Opublikowany

Tomek Szkodziński, dotychczas jeden z dwóch Creative Group Headów w Krakowie, objął stanowisko Creative Directora krakowskiego oddziału agencji VML Poland.

Po lipcowym awansie Karoliny Kałużny na stanowisko Associate Creative Directora warszawskiego zespołu, zmiany przeprowadzono także w strukturze krakowskiego działu kreacji, którym od teraz kieruje Tomek Szkodziński. Pracą działów kreacji w Krakowie i Warszawie zarządza Dawid Szczepaniak, Executive Creative Director. 

Tomek Szkodziński związany jest z VML (wcześniej Pride&Glory Interactive) od ponad 4 lat, w trakcie których obsługiwał kluczowych klientów agencji, m.in. PZU, SABMiller, mBank, Żywiec, Warka, Johnnie Walker, Tesco, Danone, Grupa Allegro, Philips, Bacardi, Vision Express, Maspex. Prywatnie często staje za obiektywem aparatu fotograficznego. Specjalizuje się w portretach i krajobrazach miejskich, a efekty jego pracy dostępne są na stronie internetowej www.ferling.pl.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Tomek_Szkodzin_ski.jpg

grafika | 130 KB

Pobierz

Orange i VML Poland zapraszają do interaktywnego Domu Boskich

To już druga edycja interaktywnej gry z udziałem aktorów popularnego serialu Rodzinka.pl: Małgorzaty Kożuchowskiej, Tomasza Karolaka, Macieja Musiała i Adama Zdrójkowskiego. Tym razem bohaterowie serialowej rodzinki wyjeżdżają na wakacje i internautom, którzy zostawią swój numer telefonu, będą telefonicznie przekazywać zadania do rozwiązania na stronie www.domboskich.pl. Wirtualny spacer po Domu Boskich, przygotowany przez VML Poland, to angażująca zabawa, ale i sposób na poznanie i przetestowanie możliwości, jakie oferują cyfrowe technologie dostarczane przez Orange.