Tomek Szkodziński awansuje na Creative Directora

Tomek Szkodziński awansuje na Creative Directora

Opublikowany

Tomek Szkodziński, dotychczas jeden z dwóch Creative Group Headów w Krakowie, objął stanowisko Creative Directora krakowskiego oddziału agencji VML Poland.

Po lipcowym awansie Karoliny Kałużny na stanowisko Associate Creative Directora warszawskiego zespołu, zmiany przeprowadzono także w strukturze krakowskiego działu kreacji, którym od teraz kieruje Tomek Szkodziński. Pracą działów kreacji w Krakowie i Warszawie zarządza Dawid Szczepaniak, Executive Creative Director. 

Tomek Szkodziński związany jest z VML (wcześniej Pride&Glory Interactive) od ponad 4 lat, w trakcie których obsługiwał kluczowych klientów agencji, m.in. PZU, SABMiller, mBank, Żywiec, Warka, Johnnie Walker, Tesco, Danone, Grupa Allegro, Philips, Bacardi, Vision Express, Maspex. Prywatnie często staje za obiektywem aparatu fotograficznego. Specjalizuje się w portretach i krajobrazach miejskich, a efekty jego pracy dostępne są na stronie internetowej www.ferling.pl.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Tomek_Szkodzin_ski.jpg

grafika | 130 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.