VML Poland stworzył Dział Innowacji

VML Poland stworzył Dział Innowacji

Opublikowany

Agencja VML Poland wydzieliła wewnętrzną strukturę, której zadaniem będzie realizacja działań i projektów innowacyjnych, zarówno technologicznie, jak i komunikacyjnie.

Szefem nowego działu został Marcin Krawczyński, który objął stanowisko Innovation Directora. Marcin Krawczyński, dotychczas Creative Group Head, związany jest z VML Poland (wcześniej Pride&Glory Interactive) od 2009 rok, czyli od początku istnienia agencji. Wraz z nim dział współtworzy Piotr Rachtan, Creative Technologist, związany z firmą od 2011 roku.

Do zadań nowo powołanego działu należą m.in. identyfikowanie i odkrywanie nowych możliwości łączących technologię i kreatywność, proaktywne wspieranie w zakresie innowacji klientów agencji oraz wzmocnienie przepływu wiedzy na temat innowacji w obydwu oddziałach firmy.

„Najbardziej innowacyjne rozwiązania mają to do siebie, że trudno zaproponować je klientowi w odpowiedzi na tradycyjny brief komunikacyjny. Ten najczęściej daje nam relatywnie krótki czas na przygotowania, ma swoje konkretne ograniczenia, wymusza szybką reakcję. Głównym celem struktury prowadzonej przez Marcina będzie współpraca z klientami otwartymi na odrobinę inne podejście do tematu - wspólną diagnozę, jakich innowacji potrzebuje marka i dłuższy czas realizacji, dopieszczenie rozwiązań" - mówi Dawid Szczepaniak, Executive Creative Director.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Piotr_Rachtan-kopia.jpg

grafika | 7,23 KB

Pobierz
krawczynski_marcin.jpg

grafika | 141 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.