Karolina Kałużna jako Associate Creative Director agencji VML

Karolina Kałużna jako Associate Creative Director agencji VML

Opublikowany

Karolina Kałużna, dotychczas senior copywriter w warszawskim zespole agencji VML Poland, z początkiem lipca tego roku awansowała na stanowisko Associate Creative Directora.

Karolina Kałużna związana jest z VML (wcześniej Heureka) od prawie 4 lat, w trakcie których obsługiwała kluczowych klientów agencji, m.in. Orange, Activia, Danone, Żywiec Zdrój. Przez najbliższe miesiące wraz z Dawidem Szczepaniakiem, Executive Creative Directorem, będzie odpowiedzialna za planowanie i wdrażanie procesu zmian w zespole kreatywnym warszawskiego oddziału agencji. Następnie przejmie w pełni samodzielne zarządzanie działem kreacji w Warszawie.

„To ważna zmiana dla warszawskiego zespołu kreatywnego. Karolina jest z nami od kilku lat, ciężko zapracowała na ten awans, jest dobrym duchem zespołu, zna agencję na wskroś, buduje świetne relacje z klientami. Jednocześnie chciałbym bardzo podziękować Jarkowi Kubickiemu, który po krótkim, ale intensywnym okresie zarządzania kreacją w Warszawie zdecydował się na trochę inne wyzwania. Rozpoczął wiele wartościowych procesów, które będziemy kontynuować” - komentuje Dawid Szczepaniak odpowiedzialny zarówno za warszawski, jak i krakowski zespół kreatywny VML. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Karolina_Ka_u_na.jpg

grafika | 2,89 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.