Nadzwyczajne lato z Activia i New Balance

Nadzwyczajne lato z Activia i New Balance

Opublikowany

Trwa wakacyjna zabawa marki Activia z nadzwyczajnymi nagrodami. Wystarczy kupić 5 dowolnych jogurtów Activia do picia, aby odebrać 20 proc. gwarantowanej zniżki na sportową kolekcję w sieci sklepów New Balance. Konsumenci mogą również wziąć udział w konkursie na stronie internetowej www.activia.pl, gdzie do wygrania są vouchery na zakupy w sklepach New Balance o wartości 400 zł i 1 000 zł. Za ideę odpowiadają VML Poland wraz z Y&R oraz Mediacom. Stronę aktywacyjną przygotowała agencja VML Poland.

„Activia to marka dla dynamicznych osób, które wykorzystują każdy moment i pragną dzień przeżywać świadomie. Nasz produkt odpowiada na ich potrzeby i nadąża za nimi poszerzając swoje portfolio o produkty do picia z pełnymi ziarnami 8 zbóż oraz Activię naturalną w wersji do picia. Teraz swoją ulubioną i odpowiadającą na potrzeby Activię – możemy mieć zawsze przy sobie” – skomentowała wprowadzenie nowych produktów – Ewa Gayny, kierownik ds. relacji zewnętrznych i komunikacji w Danone.

„To nie jest zwyczajne, to jest nadzwyczajne” ta myśl przewodnia z komunikacji Activii, pojawia się nie tylko w spotach reklamowych, lecz również w Internecie, billboardach oraz materiałach promocyjnych w sklepach. Aby wziąć udział w konkursie „Nadzwyczajne lato z Activią i New Balance” należy kupić 5 dowolnych Activii do picia, zachować paragony i wykonać konkursowe zadanie. Co tydzień uczestnicy zabawy pytani są o inną nadzwyczajną rzecz, którą robią na co dzień. Forma wykonania zadania jest dowolna – przesłanie zdjęcia, linku do filmu w serwisie YouTube lub przygotowanie kilkuzdaniowej wypowiedzi.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

tryptyk1.jpg

grafika | 428 KB

Pobierz
tryptyk3.jpg

grafika | 541 KB

Pobierz
tryptyk4.jpg

grafika | 558 KB

Pobierz
tryptyk2.jpg

grafika | 517 KB

Pobierz
tryptyk5.jpg

grafika | 552 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.