Rusza kampania bankowości korporacyjnej mBanku

Rusza kampania bankowości korporacyjnej mBanku

Opublikowany

Ruszyła pierwsza od lat kampania bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, której celem jest wzmocnienie wizerunku mBanku  w segmencie korporacji oraz małych i średnich firm. Koncepcję kreatywną kampanii przygotowała agencja VML Poland.

- Informujemy potencjalnych klientów korporacyjnych, że mBank ma pełną ofertę produktów i usług dla MSP i korporacji, szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, a przede wszystkim zadowolonych klientów – mówi Iwona Ryniewicz, dyrektor departamentu komunikacji i strategii marketingowej mBanku.

Ideą spotu jest pokazanie - poprzez metaforę obrazu - kompleksowości mBanku jako partnera biznesowego. Doświadczenie, kompetencje i paleta produktowa banku pozwala osiągnąć sukces.

„45 sekundowy spot przedstawia polskiego przedsiębiorcę zarządzającego średniej wielkości firmą. Po całym dniu pracy ma wreszcie chwilę dla siebie. Zamknięty w swoim biurze tworzy obraz, który w pierwszych chwili wygląda trochę jak plama Rorschacha, trochę jak abstrakcyjna przypadkowa forma. Kilka chwil później okazuje się być czymś zupełnie innym. Ta prosta historia jest atrakcyjnym wizualnie sposobem opowiedzenia o tym, co najważniejsze we współpracy banku i klientów korporacyjnych: o efektach" - mówi Dawid Szczepaniak, Executive Creative Director w VML Poland.

Kampania będzie prowadzona w najbliższych tygodniach w TVN 24 i TVN 24 BiS, Polsat News i Polsat News 2. mBank obecny będzie również w radiu TOK FM i Trójce oraz w Internecie. Reklamy prasowe ukażą się z kolei w Polityce, Pulsie Biznesu, Newsweeku i Forbesie.

Koncepcję kreatywną kampanii przygotowała agencja VML Poland. Produkcję spotu zrealizował dom produkcyjny Flota Filmowa. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Mindshare.
Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

plakat_korpo.jpg

grafika | 206 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.