VML Poland wdraża serwis internetowy mAuto

VML Poland wdraża serwis internetowy mAuto

Opublikowany

Dla swojego wieloletniego klienta  - mBanku, agencja zaprojektowała i wdrożyła aplikację webową oferującą klientom prowadzącym działalność gospodarczą nowe pojazdy w usłudze mAuto. Serwis jest dostępny pod adresem mleasing.pl/mauto.

Program mAuto to nowoczesny sposób finansowania samochodów osobowych i dostawczych, realizowany przez mLeasing. Opiera się na wysokiej wartości resztowej samochodu, zbliżonej do jego wartości rynkowej po zakończeniu umowy. Można powiedzieć, że korzystając z programu mAuto, klient spłaca w ratach tylko utratę wartości rynkowej samochodu. 
Zadaniem VML Poland było stworzenie serwisu, który przedstawi klientom usługę mAuto oraz pozwoli wybrać interesującą ofertę finansowania samochodu. Serwis umożliwia przeglądanie bazy dostępnych samochodów według marki, wyposażenia, wysokości miesięcznej raty, okresu leasingu czy innych danych dotyczących sposobu finansowania. Po zapoznaniu się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wybranego modelu, użytkownik ma możliwość skontaktowania się z doradcą mLeasing w celu sfinalizowania transakcji.
Aplikacja została wykonania z myślą o tym, aby użytkownik mógł maksymalnie szybko i bezproblemowo zweryfikować, czy szukany samochód znajduje się w ofercie mAuto oraz ile będzie kosztować przy określonych kryteriach, np. zmieniając opłatę wstępną i roczny deklarowany przebieg. Frontend aplikacji został oparty na React.js, dzięki czemu zmiana kryteriów wyszukiwania nie powoduje przeładowania strony, a jedynie błyskawiczne zaciągnięcie nowych danych z bazy poprzez rest API (z wykorzystaniem Node.js oraz Elastic Search). Dedykowany system CMS (oparty o framework Symfony) troszczy się o to, aby baza samochodów i warunków finansowania była na bieżąco aktualizowana. 
Agencja VML Poland odpowiadała za pełen proces projektowania aplikacji: od zebrania wymagań biznesowych od głównych interesariuszy projektu po przygotowanie finalnych widoków poszczególnych stron. Oczywiście w pełni responsywnych.   

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

strona-samochodu.png

grafika | 2,33 MB

Pobierz
lista-wynikow.png

grafika | 1,94 MB

Pobierz
strona-glowna.png

grafika | 1,22 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
"Od ziarenka do kaszki" - nowa kampania marki BoboVita

temu

Ruszyła kampania „Od ziarenka do kaszki”, w której marka pokazuje, że kaszki BoboVita, przygotowane zgodnie z rekomendowanym sposobem przyrządzania, to pełnowartościowy posiłek – idealna kompozycja zbóż i mleka modyfikowanego – w wielu pysznych smakach. Piosenkę do spotu dostępnego na www.bobovita.pl przygotowała i zaśpiewała znana z muzycznego, telewizyjnego show - Aga Damrych.
Zasmakuj lekkości z napojami Żywiec Zdrój®

temu

W czerwcu rozpoczęła się kampania reklamowa pod hasłem „Zasmakuj lekkości”, przedstawiająca portfolio napojów Żywiec Zdrój®. Nowości produktowe będą widoczne przez całe lato: w TV, w Internecie, na nośnikach OOH oraz w sklepach. Za koncept, kreację oraz działania w Internecie oraz TV odpowiada agencja VML Poland.
VML Poland przygotowała regionalną futbolową kampanię digitalową Lay’s #showyourfootballemotions z Leo Messim i ekipą superkibiców

temu

Trwa nowa, futbolowa kampania dla marki Lay’s, przygotowana dla 33 europejskich i azjatyckich państw.
Influencerzy w telewizyjnej kampanii marki Cheetos

temu

Naruciak, Dominik Rupiński, Adrianna Skon, SMAV i Zuzanna Borucka to piątka influencerów, którzy zostali twarzami telewizyjnej kampanii marki chrupek Cheetos. Głównym celem współpracy jest promocja konkursu, w którym do wygrania są modowe gadżety od Cheetos: słuchawki, bluzy, koszulki, ręczniki plażowe i lazy bag, czyli dmuchane sofy. Kampania wystartowała 18 czerwca, a swoim zasięgiem obejmie TV, digital, w tym social media oraz kanały influencerów. Za jej strategię, koncept kreatywny, scenariusze spotów i współpracę z influencerami odpowiada agencja VML Poland.

Influencerzy mierzyli się z „dietą Sebastiana” w ramach kampanii „Podziel się dobrym posiłkiem”.

W tym roku Danone organizuje kolejną edycje programu „Podziel się dobrym posiłkiem”. By zwrócić uwagę na akcję oraz na ogólnopolską zbiórkę żywności, firma wspólnie z agencją VML Poland przygotowała nietypową kampanię o nazwie „Dieta Sebastiana”.