"Od ziarenka do kaszki" - nowa kampania marki BoboVita

"Od ziarenka do kaszki" - nowa kampania marki BoboVita

Opublikowany

Ruszyła kampania „Od ziarenka do kaszki”, w której marka pokazuje, że kaszki BoboVita, przygotowane zgodnie z rekomendowanym sposobem przyrządzania, to pełnowartościowy posiłek – idealna kompozycja zbóż i mleka modyfikowanego – w wielu pysznych smakach. Piosenkę do spotu dostępnego na www.bobovita.pl przygotowała i zaśpiewała znana z muzycznego, telewizyjnego show - Aga Damrych.

Kampania edukacyjna ma na celu pokazanie, jak BoboVita dba o swoje kaszki – już od ziarenka. Marka opowiada o całym procesie produkcji – zaangażowaniu wieloletnich dostawców, normach, jakie muszą spełniać zboża uprawiane z myślą o najmłodszych oraz kontrolach surowców na każdym etapie. A to wszystko po to, aby mama miała pewność, że podaje dziecku odpowiedni produkt.
W ramach kampanii na www.bobovita.pl powstała sekcja z ciekawostkami dotyczącymi zbóż BoboVita – m.in. ich miejsca pochodzenia i uprawy. Dzięki tym informacjom będzie można poznać całą drogę od ziarenka do pysznej kaszki.
Na stronie można również obejrzeć spot, w którym specjalnie dla BoboVita zaśpiewała Aga Damrych, mama znana z „The Voice of Poland”, która sama napisała tekst. Muzykę do reklamy skomponowała Aga Damrych i Łukasz Damrych.

O czym szumią zboża?

Kreację przygotowała agencja VML Poland, media tradycyjne zakupił dom mediowy MediaCom, w social mediach – VML Poland, pozostałe media online – K2 Media. Działania na stronie internetowej prowadzi SYZYGY, a szerokie działania PR – Alert Media Communications.
Działania mają charakter ogólnopolski. Są prowadzone w prasie i Internecie.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Od ziarenka do kaszki_BoboVita_VML Poland_01.jpg

grafika | 1,29 MB

Pobierz
Od ziarenka do kaszki_BoboVita_VML Poland_03.jpg

grafika | 1,29 MB

Pobierz
Od ziarenka do kaszki_BoboVita_VML Poland_02.jpg

grafika | 1,27 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Martyna Wojciechowska głosem natury w nowej kampanii Żywiec Zdrój

temu

Wystartowała nowa kampania marki Żywiec Zdrój. Ma ona na celu uwrażliwić Polaków na potrzebę podjęcia działań na rzecz zachowania zasobów naturalnych oraz zaangażować w konkretne działanie - posadzenie miliona drzew. Jest ono realizowane w ramach programu „Po Stronie Natury”, którego ambasadorką już po raz drugi została Martyna Wojciechowska. W tym roku Żywiec Zdrój wraz z partnerami posadzi szósty milion drzew, aby chronić naturalne zasoby wodne dla przyszłych pokoleń. Do działań na rzecz natury i sadzenia drzew zachęca nie tylko ambasadorka, ale również dzieci, dla których te działania mają szczególne znaczenie. Już dziś Polska ma trzy razy mniejsze zasoby naturalnej wody pitnej niż wynosi średnia europejska, a masowe sadzenie drzew w istotny sposób przyczynia się do zachowania tych zasobów. Stąd idea kreatywna ,,Zrób to dla mnie”. 
Odkryj swoją drugą naturę, weź udział w castingu i wygraj udział w nowym programie Discovery Channel

temu

Codzienność bywa monotonna. A gdyby tak na chwilę rzucić wszystko i udać się w tajemniczą podróż na nieodkryty ląd, by odkryć w sobie drugą naturę i stawić czoła wyjątkowej przygodzie życia? Teraz to możliwe, bo 20 lutego br. Żywiec Zdrój i Discovery Channel rozpoczęły rekrutację do nowego reality show - "Ekspedycja 2017 – Odkrywcy drugiej natury".
Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

temu

Kobiecy nastrój bywa zmienny, a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za chwilę całkowicie rozmarzone. Aby zainspirować kobiety do wyrażenia siebie, marka Żywiec Zdrój zaprosiła do współpracy znaną ilustratorkę mody Annę Halarewicz, która zaprojektowała wyjątkową kolekcję etykiet dla wariantu wody lekko gazowej. Teraz czas na konsumentki, które zapraszamy do kreatywnej zabawy na stronie www.jestemlekko.pl
Pakiet Orange LOVE jak domowe SPA dla elektronicznych sprzętów

temu

Jak dbać o sprzęty elektroniczne? Wykorzystując pakiet usług doskonałej jakości: Orange LOVE. W najnowszej kampanii Orange zaleca domowe SPA nie tylko telewizorom, laptopom czy telefonom, ale również ich użytkownikom, którzy od teraz mogą cieszyć się najnowocześniejszymi usługami mobilnymi i domowymi dostępnymi na rynku. Za koncepcję kreatywną kampanii digitalowej odpowiada agencja VML Poland.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.