Martyna Wojciechowska głosem natury w nowej kampanii Żywiec Zdrój

Martyna Wojciechowska głosem natury w nowej kampanii Żywiec Zdrój

Opublikowany

Wystartowała nowa kampania marki Żywiec Zdrój. Ma ona na celu uwrażliwić Polaków na potrzebę podjęcia działań na rzecz zachowania zasobów naturalnych oraz zaangażować w konkretne działanie - posadzenie miliona drzew. Jest ono realizowane w ramach programu „Po Stronie Natury”, którego ambasadorką już po raz drugi została Martyna Wojciechowska. W tym roku Żywiec Zdrój wraz z partnerami posadzi szósty milion drzew, aby chronić naturalne zasoby wodne dla przyszłych pokoleń. Do działań na rzecz natury i sadzenia drzew zachęca nie tylko ambasadorka, ale również dzieci, dla których te działania mają szczególne znaczenie. Już dziś Polska ma trzy razy mniejsze zasoby naturalnej wody pitnej niż wynosi średnia europejska, a masowe sadzenie drzew w istotny sposób przyczynia się do zachowania tych zasobów. Stąd idea kreatywna ,,Zrób to dla mnie”. 

Spoty są elementem kampanii wspierającej program "Po Stronie Natury", który ma celu ochronę naturalnych zasobów. Działania realizowane są z myślą o przyszłych pokoleniach, co obrazuje idea kreatywna tegorocznej kampanii „Zrób to dla mnie” – Żywiec Zdrój wraz partnerami programu pragnie zadbać o  naturę dla dobra dzieci. Wyrazem takiej troski jest sadzenie drzew, które mają ma ogromny wpływ na zachowanie naturalnych zasobów wody.

Im więcej drzew, tym więcej czystej wody w naturze dla nas i naszych dzieci. O tym opowiada najnowsza kampania Żywiec Zdrój, zbudowana wokół idei kreatywnej ,,Zrób to dla mnie”,
w której to dzieci proszą dorosłych o pomoc naturze. W ramach tegorocznej edycji sadzimy kolejny milion drzew, a do wspólnych działań zapraszamy również konsumentów. Aby wprowadzić realną zmianę potrzebne jest zaangażowanie nas wszystkich. Dlatego w tym roku wspólnie z partnerami i konsumentami posadzimy kolejny milion drzew, aby chronić naturalne zasoby wody. 

Inga Songin, Dyrektor Marketingu i PR  Żywiec Zdrój

Zobacz spoty:

Żywiec Zdrój - Bądź po stronie natury | Zuzia

Żywiec Zdrój - Posadźmy 1 000 000 drzew!

Od 21 marca w ramach kampanii równolegle emitowane są dwa spoty, tworzące spójną całość. W pierwszym z nich narratorem opowieści jest natura, która głosem Martyny Wojciechowskiej prosi dzieci, aby te zaangażowały dorosłych w działania na rzecz ochrony zasobów naturalnych. Spot wyświetlany będzie w czterech wersjach – w każdej z nich bohaterem będzie inne dziecko. W drugim spocie dzieci wraz z ambasadorką sadzą drzewa i zachęcają wszystkich do włączenia się w program ,,Po Stronie Natury”. Wszystkie spoty zrealizowane zostały w regionie Beskidu Żywieckiego.
Spoty będą emitowane w największych stacjach telewizyjnych oraz w Internecie. Zrealizowana zostanie również kampania display oraz działania na Facebooku. Twórcą idei kreatywnej kampanii jest agencja VML Poland, która odpowiada również za działania w Internecie. Realizację spotów reklamowych nadzorowała agencja Young & Rubicam, za zakup mediów odpowiedzialny jest MediaCom. Komunikację w zakresie public relations prowadzi agencja Havas PR.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Żywiec Zdrój_Po Stronie Natury_Zrób to dla mnie_VML Poland.jpg

grafika | 609 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Odkryj drugą naturę i przeżyj przygodę życia w Nowej Zelandii z Żywiec Zdrój

temu

Wczoraj, 13 czerwca wystartowała tegoroczna Ekspedycja organizowana przez Żywiec Zdrój. Na odważnych i żądnych przygód śmiałków czeka wyprawa do Nowej Zelandii, która odbędzie się w październiku tego roku, oraz nagrody rzeczowe. 
VML Poland z wygranym przetargiem Żywiec Zdrój

temu

VML Poland wygrała przetarg na digitalową strategię komunikacji i całościową obsługę internetowej obecności marki Żywiec Zdrój na rynku polskim. Tym samym agencja kontynuuje już ponad siedmioletnią współpracę z marketerem.
Odkryj swoją drugą naturę, weź udział w castingu i wygraj udział w nowym programie Discovery Channel

temu

Codzienność bywa monotonna. A gdyby tak na chwilę rzucić wszystko i udać się w tajemniczą podróż na nieodkryty ląd, by odkryć w sobie drugą naturę i stawić czoła wyjątkowej przygodzie życia? Teraz to możliwe, bo 20 lutego br. Żywiec Zdrój i Discovery Channel rozpoczęły rekrutację do nowego reality show - "Ekspedycja 2017 – Odkrywcy drugiej natury".
Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

temu

Kobiecy nastrój bywa zmienny, a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za chwilę całkowicie rozmarzone. Aby zainspirować kobiety do wyrażenia siebie, marka Żywiec Zdrój zaprosiła do współpracy znaną ilustratorkę mody Annę Halarewicz, która zaprojektowała wyjątkową kolekcję etykiet dla wariantu wody lekko gazowej. Teraz czas na konsumentki, które zapraszamy do kreatywnej zabawy na stronie www.jestemlekko.pl
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.