Odkryj swoją drugą naturę, weź udział w castingu i wygraj udział w nowym programie Discovery Channel

Odkryj swoją drugą naturę, weź udział w castingu i wygraj udział w nowym programie Discovery Channel

Opublikowany

Codzienność bywa monotonna. A gdyby tak na chwilę rzucić wszystko i udać się w tajemniczą podróż na nieodkryty ląd, by odkryć w sobie drugą naturę i stawić czoła wyjątkowej przygodzie życia? Teraz to możliwe, bo 20 lutego br. Żywiec Zdrój i Discovery Channel rozpoczęły rekrutację do nowego reality show - "Ekspedycja 2017 – Odkrywcy drugiej natury".

W 2017 roku Ekspedycja Żywiec Zdrój przyjmuje formę reality show, poprzedzonego masowym castingiem. Zostanie z niego wyłonionych 6 uczestników, którzy wyruszą w nieznanym sobie kierunku. Kiedy dotrą do celu, rozpocznie się ich wielka przygoda. Producentem programu jest Discovery - nadawca, który od lat rozbudza ciekawość świata wśród swoich widzów i motywuje ich do ciągłego odkrywania.
Jak dołączyć do niecodziennej wyprawy? 

W bieżącej edycji uczestnicy wyprawy życia zostaną wyłonieni w dwóch etapach. Wszystkich, którzy chcą dołączyć do Ekspedycji, zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na www.ekspedycjazywieczdroj.pl. Spośród nadesłanych formularzy jury dokona wyboru kandydatów, którzy w pierwszy weekend maja wezmą udział w emocjonującym castingu odbywającym się w polskich górach. Następnie z grona uczestników castingu zostanie wyłoniona szczęśliwa szóstka zwycięzców. To oni wyruszą na Ekspedycję do tajemniczego zakątka świata. Odkrywanie drugiej natury szóstki bohaterów akcji będzie można śledzić na kanale Discovery Channel.

Więcej informacji na www.ekspedycjazywieczdroj.pl.
Koncept kreatywny i działania w Internecie przygotowała agencja VML Poland. Za realizację programu odpowiedzialny jest zespół Discovery Channel. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy MediaCom. Natomiast działania public relations prowadzi agencja Havas PR.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Ekspedycja 2017_Żywiec Zdrój_VML Poland.jpg

grafika | 284 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

temu

Kobiecy nastrój bywa zmienny, a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za chwilę całkowicie rozmarzone. Aby zainspirować kobiety do wyrażenia siebie, marka Żywiec Zdrój zaprosiła do współpracy znaną ilustratorkę mody Annę Halarewicz, która zaprojektowała wyjątkową kolekcję etykiet dla wariantu wody lekko gazowej. Teraz czas na konsumentki, które zapraszamy do kreatywnej zabawy na stronie www.jestemlekko.pl
Żywiec Zdrój zachęca rodziców do podawania dzieciom wody

temu

9 stycznia ruszyła nowa kampania Żywiec Zdrój, wspierająca każdego rodzica w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych swoich pociech i zachęcenia ich do sięgania każdego dnia po wodę. Autorem kampanii jest agencja VML Poland.
VML Poland z wygranym przetargiem Żywiec Zdrój

temu

VML Poland wygrała przetarg na digitalową strategię komunikacji i całościową obsługę internetowej obecności marki Żywiec Zdrój na rynku polskim. Tym samym agencja kontynuuje już ponad siedmioletnią współpracę z marketerem.
Odkryj drugą naturę i przeżyj przygodę życia w Nowej Zelandii z Żywiec Zdrój

temu

Wczoraj, 13 czerwca wystartowała tegoroczna Ekspedycja organizowana przez Żywiec Zdrój. Na odważnych i żądnych przygód śmiałków czeka wyprawa do Nowej Zelandii, która odbędzie się w październiku tego roku, oraz nagrody rzeczowe. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.