Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Opublikowany

Kobiecy nastrój bywa zmienny, a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za chwilę całkowicie rozmarzone. Aby zainspirować kobiety do wyrażenia siebie, marka Żywiec Zdrój zaprosiła do współpracy znaną ilustratorkę mody Annę Halarewicz, która zaprojektowała wyjątkową kolekcję etykiet dla wariantu wody lekko gazowej. Teraz czas na konsumentki, które zapraszamy do kreatywnej zabawy na stronie www.jestemlekko.pl

W ramach nowej kampanii wody Żywiec Zdrój w wariancie lekko gazowanym Anna Halarewicz zaprojektowała kolekcję dziesięciu etykiet, z których pięć można znaleźć bezpośrednio na produktach dostępnych w regularnej sprzedaży. Pozostałe projekty są elementem konkursu internetowego dla konsumentek. Ich zadaniem będzie dokończenie zdania „Jestem lekko…”, który podkreśla zarówno kobiecy nastrój, jak i delikatny charakter wody lekko gazowanej. Spośród zgłoszeń jury wybierze najciekawsze hasła. Ich autorki otrzymają wyjątkową nagrodę – swój portret stworzony przez artystkę Annę Halarewicz. W konkursie oceniane będą przede wszystkim kreatywność, pomysł i spójność hasła z projektem. Marka zaprasza do zgłaszania pomysłów na etykietę poprzez stronę www.jestemlekko.pl. Akcja potrwa od 20 lutego do 20 marca.
Dodatkowo, marka Żywiec Zdrój zaprasza konsumentki do odwiedzenia w dniach 11-12 marca CH Arkadia w Warszawie, gdzie w specjalnej lekkiej strefie Żywiec Zdrój, możliwe będzie szybkie przygotowanie i odebranie spersonalizowanej butelki z unikalną etykietą odzwierciedlającą drugą naturę każdej z konsumentek.
Koncept kreatywny i działania w Internecie przygotowała agencja VMLPoland. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy MediaCom. Natomiast działania public relations prowadzi agencja Havas PR.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Jestem lekko_Żywiec Zdrój_VML Poland.jpg

grafika | 1,71 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.