Pakiet Orange LOVE jak domowe SPA dla elektronicznych sprzętów

Pakiet Orange LOVE jak domowe SPA dla elektronicznych sprzętów

Opublikowany

Jak dbać o sprzęty elektroniczne? Wykorzystując pakiet usług doskonałej jakości: Orange LOVE. W najnowszej kampanii Orange zaleca domowe SPA nie tylko telewizorom, laptopom czy telefonom, ale również ich użytkownikom, którzy od teraz mogą cieszyć się najnowocześniejszymi usługami mobilnymi i domowymi dostępnymi na rynku. Za koncepcję kreatywną kampanii digitalowej odpowiada agencja VML Poland.

W kampanii biorą udział polscy digital influencerzy: Ola Kasprzyk i CyberMarian, którzy z miłością organizują domowe SPA dla swoich urządzeń – masują je, kąpią oraz nakładają pielęgnujące maseczki. Ich elektroniczne sprzęty zasługują na to, co najlepsze. Zasługują na Orange LOVE.
W pierwszym etapie kampanii oprócz filmów odbywa się również konkurs, w którym można wziąć udział rozmawiając z facebookowym botem.
Do kampanii zostały przygotowane trzy prerolle na YouTube oraz seria gifów z influencerami.
Zobacz prerolle:

Orange Love – Aleksandra Kasprzyk #1

Orange Love – Aleksandra Kasprzyk #2

Orange Love – CyberMarian #1

Komunikacja telewizyjna Orange Love wystartowała 10 lutego, oferuje usługi dla domu w jednym pakiecie, dzięki którym wszyscy domownicy mogą być w kontakcie z bliskimi, cieszyć się możliwościami, jakie oferuje szybki dostęp do Internetu oraz oglądać telewizję w najlepszej jakości 4K Ultra HD. Dodatkowo, jedna korzystna cena i wygoda w postaci jednej umowy i jednej płatności za wszystkie usługi.
Więcej informacji >>

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Nowy wymiar Internetu w kampanii VML Poland dla Orange

temu

Ruszyła kampania przedstawiająca oszałamiającą prędkość Internetu, jaką zapewnia najnowocześniejsza technologia Orange Światłowód. Trzy facebookowe filmy prezentują metaforycznie przerysowane przyspieszenie, jakiego doświadczają bohaterowie uruchamiający po raz pierwszy internetowe, stabilne łącze światłowodowe o prędkości nawet 600 Mb/s.
Napędzani światłem w nowej kampanii VML Poland dla Orange

temu

Światłowód Orange, o prędkości nawet do 600 Mb/s, daje użytkownikom możliwość działania w szybkim tempie, podobnym do sposobu życia obywateli krajów najwyżej rozwiniętych. Ten właśnie motyw – napędzanie światłem – to wiodąca idea nowej kampanii VML Poland dla Orange. 
„Historie na kartę” - nowa internetowa produkcja VML Poland dla Orange z udziałem polskich influencerów

temu

Wczoraj wystartowała nowa kampania Orange na kartę, której celem jest zachęcenie klientów do skorzystania z letniej promocji „6 GB za 6 zł”, rejestracji numeru na kartę oraz przejścia do Orange. Jej bohaterami są znani polscy youtuberzy: Rafał Masny i Robert Pasut (Abstrachuje), Cyber Marian, Aleksandra Kasprzyk (Mishon) oraz Magdalena Gawęcka (Madeline Gavi), którzy przenieśli się w czasy średniowiecza, aby w świecie magii i miecza snuć intrygi, walczyć o złoto i wpływy, a także nawiązywać romanse. 
Bartek Usa w kampanii Orange Finanse poszukuje drugiej połowy

temu

Orange w swojej najnowszej kampanii promuje nową ofertę dla klientów, którzy otwierając i aktywnie korzystając z darmowego konta bankowego w Orange Finanse otrzymują abonament komórkowy za połowę ceny. Zaproszony do akcji digital influencer – Bartek Karpowski aka Bartek Usa – próbuje ustalić, gdzie podziała się druga połówka jego rachunku – ta, za którą dzięki Orange nie musi już płacić. Aktywację przygotowała agencja VML Poland.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.