Uwaga! Twój telefon może stać się bananem

Uwaga! Twój telefon może stać się bananem

Opublikowany

2 lutego wyłączone zostaną niezarejestrowane numery na kartę, tym samym telefon z taką kartą będzie nadawał się do rozmów tak samo jak banan – przekonuje Orange. Kampanię przypominającą i zachęcającą do rejestracji kart prepaid przygotowała agencja VML Poland.

Marka poprzez niesztampowe i zabawne działanie przełamuje komunikację, jaką w związku z ustawą antyterrorystyczną zakładającą obowiązkową rejestrację kart prepaid, prowadzą od kilku miesięcy operatorzy komórkowi w Polsce.

Pokazaliśmy, że nawet z ustawy nakładającej konieczność rejestracji numerów na kartę można zrobić coś ciekawego. Wszyscy operatorzy przypominali wprost o tym, że niezarejestrowane numery zostaną wyłączone, a dzięki rejestracji można otrzymać pakiety danych i darmowe minuty. Tymczasem Orange jako jedyny telekom opowiedział o tym w zabawny i intrygujący sposób.

Wojtek Żubr Boliński, copywriter w VML Poland

Poznaj nowy banan LTE 4G:
Na potrzeby akcji agencja przygotowała landing page: www.uratujtelefon.pl, na którym w prosty sposób wyjaśnia, jak i gdzie dokonać rejestracji numeru na kartę.
Do kampanii zaangażowano digital influencerów, którzy w swoich materiałach wideo próbowali użyć banana do rozmowy telefonicznej:
Cyber Mariana 
Krzysztofa Gonciarza
Arlenę Witt
Wsparciem działań była kampania display oraz bieżąca komunikacja w kanałach social media marki.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Orane_VML Poland_banan.png

grafika | 214 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Pakiet Orange LOVE jak domowe SPA dla elektronicznych sprzętów

temu

Jak dbać o sprzęty elektroniczne? Wykorzystując pakiet usług doskonałej jakości: Orange LOVE. W najnowszej kampanii Orange zaleca domowe SPA nie tylko telewizorom, laptopom czy telefonom, ale również ich użytkownikom, którzy od teraz mogą cieszyć się najnowocześniejszymi usługami mobilnymi i domowymi dostępnymi na rynku. Za koncepcję kreatywną kampanii digitalowej odpowiada agencja VML Poland.
Nowy wymiar Internetu w kampanii VML Poland dla Orange

temu

Ruszyła kampania przedstawiająca oszałamiającą prędkość Internetu, jaką zapewnia najnowocześniejsza technologia Orange Światłowód. Trzy facebookowe filmy prezentują metaforycznie przerysowane przyspieszenie, jakiego doświadczają bohaterowie uruchamiający po raz pierwszy internetowe, stabilne łącze światłowodowe o prędkości nawet 600 Mb/s.
Napędzani światłem w nowej kampanii VML Poland dla Orange

temu

Światłowód Orange, o prędkości nawet do 600 Mb/s, daje użytkownikom możliwość działania w szybkim tempie, podobnym do sposobu życia obywateli krajów najwyżej rozwiniętych. Ten właśnie motyw – napędzanie światłem – to wiodąca idea nowej kampanii VML Poland dla Orange. 
„Historie na kartę” - nowa internetowa produkcja VML Poland dla Orange z udziałem polskich influencerów

temu

Wczoraj wystartowała nowa kampania Orange na kartę, której celem jest zachęcenie klientów do skorzystania z letniej promocji „6 GB za 6 zł”, rejestracji numeru na kartę oraz przejścia do Orange. Jej bohaterami są znani polscy youtuberzy: Rafał Masny i Robert Pasut (Abstrachuje), Cyber Marian, Aleksandra Kasprzyk (Mishon) oraz Magdalena Gawęcka (Madeline Gavi), którzy przenieśli się w czasy średniowiecza, aby w świecie magii i miecza snuć intrygi, walczyć o złoto i wpływy, a także nawiązywać romanse. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.