Kultura fizyczna na deskach teatru

Kultura fizyczna na deskach teatru

Opublikowany

Nie sztuka iść na fitness czy siłownię – co innego poćwiczyć na deskach teatru! 4 i 5 lutego 2017 roku marka H&M zachęca, by zamienić szatnię na garderobę i trenować w niesamowitych przestrzeniach Teatru Dramatycznego w Warszawie, a spalone kalorie wymieniać na ubrania kolekcji H&M Sport. Autorem koncepcji kreatywnej i strategii komunikacji eventu jest VML Poland, a za jego organizację odpowiada The Production.

Sport stanowi coraz ważniejszy element życia klientów H&M. W odpowiedzi na ich oczekiwania – chęć modnego, wygodnego i praktycznego ubrania podczas treningów powstała linia H&M Sport. Wydarzeniem H&M Kultura Fizyczna marka pragnie przybliżyć ją klientom i zaangażować ich do wspólnej aktywności. Tym samym H&M już po raz trzeci zaprasza fanów sportu i zdrowego stylu życia do wspólnego trenowania, ale tym razem w nietypowej przestrzeni teatralnej przy specjalnie skomponowanej do ćwiczeń muzyce granej na żywo przez zespół.
Sport w definicji H&M nie ma barier dostępności, jest demokratyczny, dla każdego – amatora, początkującego, jak i dla doświadczonego profesjonalisty. Sportowy event H&M Kultura Fizyczna to pomysł na nietypowe spędzenie czasu, nabranie odpowiednich nawyków, doświadczenia ćwiczeń z najlepszymi trenerami i spalenie zbędnych kalorii.
Niezwykłe wydarzenie odbędzie się w klimatycznych wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki, w których Teatr Dramatyczny ma swoją siedzibę od 1955 roku. Na uczestników czeka główna scena teatru, która jednocześnie pomieści nawet 60 ćwiczących osób. Będzie to możliwe dzięki wykorzystaniu całej jej powierzchni, która na potrzeby spektakli teatralnych jest często ograniczona elementami dekoracji. To będzie prawdziwa gratka dla miłośników wnętrz teatralnych. Dodatkowo, wygospodarowane zostaną przestrzenie dla sklepu H&M, rejestracji, szatni, drugiej sali do ćwiczeń oraz chillout roomu.
Do akcji zaangażowano digital influcenerów: Zuzę Kołodziejczyk, Nikodema Rozbickiego, Leszka Stanka i Klaudię Szafrańską (Xxanaxx) oraz trenerów sportu, m.in. siostry ADiHD, Fit and Jump, MyFitness.pl, Jacek Bilczyński, Kasię Dziurską, Hangar 646, Oh Lala, Fit Lovers, Szpilki na Siłowni i innych.
Zobacz materiały wideo promujące event H&M Kultura Fizyczna:
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a zapisy na ćwiczenia odbywają się na miejscu (PKiN, Pl. Defilad 1) w dniu wydarzenia.
Za pomysł i kreację eventu, produkcję in house materiałów wideo oraz zakup mediów odpowiada agencja VML Poland, za organizację wydarzenia odpowiada The Production.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

H&M Kultura fizyczna_VML Poland_Key Visual.png

grafika | 1,57 MB

Pobierz
H&M Kultura fizyczna_VML Poland_Cennik.png

grafika | 1,54 MB

Pobierz
H&M Kultura fizyczna_VML Poland_Jak to działa.png

grafika | 1,1 MB

Pobierz
H&M Kultura fizyczna_VML Poland_Key Visual_Banery.jpg

grafika | 195 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Królewski czerwiec w Pałacu Branickich – endorfina events i VML Poland dla H&M

temu

O.S.T.R., Taco Hemingway, Dawid Podsiadło, Sokół i Marysia Starosta – to tylko nieliczni spośród ponad 30 uznanych polskich artystów, którzy wystąpili w ramach tegorocznej edycji muzycznego festiwalu H&M Królestwo. Przez cztery czerwcowe weekendy warszawiacy mieli okazję bawić się w niedostępnej na co dzień przestrzeni XVIII wiecznego Pałacu Branickich. Festiwal – podobnie jak w zeszłym roku – powstawał przy koncepcyjno-logistycznym udziale agencji endorfina events. Za kreatywną koncepcję komunikacji wydarzenia odpowiadał zespół VML Poland.
H&M otwiera bramy muzycznego Królestwa

temu

W każdy piątek i każdą sobotę czerwca w Pałacu Branickich w Warszawie marka H&M zaprasza do muzycznego Królewska. W tym roku cykl letnich koncertów H&M, realizowanych w ramach globalnego projektu H&M LOVES MUSIC, powraca w całkowicie odmienionej formie. Za kreatywną koncepcję komunikacji odpowiada zespół VML Poland.
H&M uczy odpowiedzialnej miłości do mody

temu

Od 28 maja do 31 sierpnia na Placu Defilad w Warszawie stanie H&M RELOVE IT spot. Celem nowego miejsca na mapie stolicy jest zwrócenie uwagi na potrzebę dbania o środowisko naturalne i odpowiedzialne podejście do mody. Marka pragnie szczególnie podkreślić, jak ważny jest recykling w produkcji ubrań. Za pomysł, kreację i realizację akcji odpowiadają zespoły H&M i VML Poland.
VML Poland i H&M w koncercie na żywo przełamują słodką konwencję Walentynek

temu

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.