• Press Kit
Żywiec Zdrój zachęca rodziców do podawania dzieciom wody

Kopiuj tekst

Żywiec Zdrój zachęca rodziców do podawania dzieciom wody

Opublikowany

9 stycznia ruszyła nowa kampania Żywiec Zdrój, wspierająca każdego rodzica w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych swoich pociech i zachęcenia ich do sięgania każdego dnia po wodę. Autorem kampanii jest agencja VML Poland.

„Słodziaków nie trzeba dosładzać” to główne hasło kampanii, która w przyjazny sposób przemawia do emocji i matczynych uczuć, wykorzystując najbardziej znany pod słońcem insight: „mamy kochają swoje dzieci i uważają je za najcudowniejsze istoty na świecie”.
Działania prowadzone są w stacjach grup TVN i IDM, gdzie emitowane są spoty 15- i 30-sekundowe oraz w serwisach VOD (TVN Player, Ipla.tv oraz Xaxis TV).
Zobacz spot 30 sekund:
Zobacz spot 15 sekund:
W celu przedstawienia wpływu wody na zdrowie dziecka powstała strona internetowa www.pijewode.pl. Zawiera ona filmy edukacyjne z dziećmi, które w zabawny sposób pokazują dobroczynne działania wody na cały organizm człowieka. Dodatkowo, sekcja pytań i odpowiedzi tłumaczy najczęściej pojawiające się pytania z zakresu prawidłowego nawodnienia, a praktyczny kalkulator hydratacji pozwala sprawdzić poziom nawodnienia w ciągu dnia. Na użytkowników czekają tu także interaktywne gry sprawdzające formę i sprawność.
Kampania promowana jest także w serwisie Facebook poprzez interaktywne posty.
Za koncepcję kreatywną i realizację działań odpowiada VML Poland. Zakupem mediów zajął się Mediacom.
Żywiec Zdrój w odpowiedzi na potrzeby i w trosce o najmłodszych, oferuje trzy linie produktów: wodę źródlaną Żywiec Zdrój Niegazowany oraz wodę źródlaną Żywiec Zdrój dla dzieci, dostępną także w limitowanej edycji z wizerunkami bohaterów Frozen, zamkniętą w butelce o innowacyjnym kształcie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Żywiec Zdrój_VML Poland.jpg

grafika | 365 KB

Pobierz

VML wśród 5 najlepszych agencji reklamowych świata według „Advertising Age” 2017 Agency A-List

W najnowszym rankingu Agency A-List, ogłaszanym co roku przez magazyn „Advertising Age”, VML znalazł się na 5 pozycji wśród 10 najlepszych agencji reklamowych z całego świata. To drugi rok z rzędu, kiedy agencja została uwzględniona w tym zestawieniu (w 2016 roku VML zajęła 9 pozycję).